Мухарський про Єгорову: В неї щось з головою

31 жовтня 2013, 16:31

Шоумен Антін Мухарський, який буцімто примушує актрису Сніжану Єгорову до розлучення, вважає, що у дружини зараз щось відбувається з головою.

Борець зі жлобством оголосив, що він вже рік не живе з коханою і виплачує їй аліменти.

У середу матір 5-х дітей Єгорова зробила гучну заяву, що її чоловік "націонал-фашист" і не приділяє уваги дітям.

Сам Мухарський вирішив внести деяку ясність у ситуації з дружиною, пише "ТСН".


"У нас зі Сніжаною підписаний контракт, де вказано, що я маю право зустрічатися з дітьми, я це роблю і виконую свої батьківські обов'язки. Я плачу щомісяця гроші на утримання дітей. Є певна сума, яку Сніжана сказала, що хоче її отримувати. Будь-ласка, отримуй", - прокоментував Антін.

Мухарський заявив, що вже рік не живе з Єгоровою

Актор, який вже рік живе в окремій квартирі, зауважив, що не розуміє, чому Єгорова схаменулася лише зараз і написала про це рік по тому.

Однак Антін вирішив не надто коментувати слова дружини, аби не зробити ще гірше. При цьому натякнув, що у Сніжани щось не те відбувається в голові, пише "Gazeta.ua".

"Слухайте, давайте я не буду коментувати наші сімейні чвари. Я не хочу це коментувати, бо по-перше, нічого не читав, а по-друге, ну, не хочу коментувати. В неї зараз важкий період, щось там трапляється з головою, тому що вона там викладає і що там буде робити, я, на жаль, не хочу коментувати. В мене на це нема ні часу, ні бажання", - зауважив він.

Ще нещодавно актори були повноцінною сім'єю

Артист сказав, що не буде спілкуватися з дружиною з приводу її повідомлення у соцмережі, бо не знає, що вона "може утнути завтра".

Що ж до його ініціативи розлучитися, про яку заявила Єгорова, Мухарський сказав таке:

"З моєї можливо виходить трошки. Бо я вже... Я не готовий зараз. Бо мені треба зараз все це зрозуміти і зробити якісь нормальні висновки. А зараз я просто зайнятий, маю великий проект. А що там в Сніжани в голові - я не знаю просто. І, не розібравшись, я не хочу це коментувати".

"Що там в Сніжани в голові - я не знаю"

Нагадаємо, Сніжана Єгорова назвала себе матір'ю-одиначкою 5-х дітей та заявила, що Мухарський не зважає на дітей, бо використовує у своїй творчості нецензурні слова.

Жінку одразу ж підтримали її друзі. Але згодом Сніжана відповіла усім тим, хто зібрався її рятувати від "фашиста".

"Дівчатка!)) "Армія Спасіння" скасовується, це сталося не вчора і всі переживання вже пережиті... була надія на цивілізовану спільну опіку над дітьми і взаємну свободу вибору без залучення громадськості, але моя лояльність і заохочення з боку "необізнаних призводять до посилення стану вседозволеності з боку чоловіка... Бак заповнений...", - написала Єгорова.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів