23-річну білявку ввели у керівництво головного музею Міноборони. ФОТО

31 жовтня 2013, 23:01

В Україні з'явилася нова зірка музейної справи - заступником директора головного музею Міністерства оборони призначено 23-річну білявку на ім'я Анастасія Фурман.

Ще у четвер на фото в соцмережах новоспечений заступник щедро показувала себе в купальнику, випинала губенята та спокусливо вигиналася коло басейну.

Серйозні й несподівані кадрові зміни у Національному військово-історичному музеї сталися після того, як до влади пришов новий керівник Міноборони.

Новий міністр, певно, вирішив, що у стінах музею краще виглядатиме молода білявка, тому спершу звільнив "творця системи музеїв Міноборони", кандидата наук, полковника Віктора Карпова.


Його місце зайняв, як повідомляє сайт музею, Владислав Таранець, який одразу ж звільнив і заступника директора музею полковника Миколу Абрамова, який свого часу встиг попрацювати і на керівних посадах у Генштабі.

А от вже на місце полковника Абрамова і призначили ефектну молоду панночку на ім'я Анастасія Фурман.

Знайомтесь, Анастасія Фурман - новий зуступник директора музею Міноборони

Новоспечена заступниця - дівчина не з простих. Настя має маму, яка крутиться у найближчому бізнес-оточенні міністра оборони, пише "UaInfo".

На роботу Фурман їздить то на здоровезному джипі, то на новенькій червоній "Audi A-1".

Дівчина, схоже, мріяла про кар'єру моделі, актриси чи танцівниці, а натомість стала працювати у музеї

Донедавна, як і годиться прогресивній дівчині, Анастасія мала власні сторінку в "Контакті" та Facebook. Там вона викладала фотографії зі свого веселого життя.

Та варто було журналістам показати її знімки, як Фурман видалила усі свої сторінки у мережі.

Усі фото Настя поспішила прибрати, але запізно

Однак інформація про новоспечену заступницю у журналістів таки залишилася. Так, на сайті-базі акторів дівчина мала власну анкету, яку також вже почистила.

Та ще кілька годин тому там було вказано, що Анастасія Фурман народилася у 1991-му році, має європейський тип зовнішності та лише починає свою кар'єру моделі, танцівниці та актриси. А от у графі "співак" білявка поставила коротко - "ні".

Статуру свою Настя вважає стрункою. Зріст вказувати не стала, а от інші параметри залюбки: вага - 52 кілограми, груди 88 сантиметрів, талія - 60, а стегна - 90, розмір взуття 38-й, а одягу - 40. Татуювань і пірсингу дівчина не має.

У білявки майже 90-60-90

Щодо освіти, то у Фурман вона " вища економічна. КНЕУ".

Та, схоже, у головному музеї Міноборони новій співробітниці раді не всі. Так, президентові Віктору Януковичу було надіслано листа від імені журналу "Музеї України" з проханням звернути увагу "на неналежну кадрову роботу у Міністерстві оборони України".

Ну і куди ж без фото у купульнику

"Особливу тривогу викликає ситуація у головному музеї МО - Національному військово-історичному музеї України. Нещодавно було брутально звільнено творця системи музеїв Міноборони, кандидата наук, полковника В.Карпова. Директором призначили особу без відповідної освіти, музейного досвіду, що взагалі не розуміє, чим музей відрізняється від мисливського будиночку з колекцією зброї", - йдеться в листі.

Костюм до Хелловіна?

"Новий керівник відразу звільнив заступника директора музею, потужного професіонала з досвідом роботи на керівних посадах Генштабу, полковника М.Абрамова. На його місце призначено чарівну 23-літню дівчину, відповідно без освіти і досвіду, що взагалі не орієнтується у музейній справі, воєнній історії!" - додали співробітники журналу.

На їх думку, такі "непрофесійні дії керівництва Міноборони просто ганьблять пам'ять захисників Вітчизни, ветеранів, офіцерів, солдат, матросів ЗСУ, всіх хто служив в армії".

Тематичне фото працівниці музею Міноборони

"Просимо Вас дати термінове доручення для вивчення ситуації у НВІМУ, виправлення кадрових помилок і повернення до керівництва музею людей, які його створили, розуміють, користуються беззастережною повагою в Армії і суспільстві, на міжнародній арені", - завершили вони листа до Януковича.

Фото зі сторінок Анастасії Фурман взяті з "UaInfo"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів