Мухарський погрожує телеканалу позовом за наклеп

24 грудня 2013, 11:38

Шоумен Антін Мухарський готує судовий позов на телеканал за наклеп. Він стверджує, що програма, знята на основі "вигадки" його дружини Сніжани Єгорової, є суцільною брехнею.

Крім того, Мухарський запевняє, що процес розлучення ще не розпочався, а від сплати аліментів він не ухиляється.

Про це йдеться в офіційному зверненні Антіна, яке надійшло на пошту ТаблоID.

"19-го грудня в ефірі каналу "СТБ" у програмі "Неймовірна правда про зірок" з'явився розлогий сюжет на тему "Антін Мухарський тягне дружину в суд, аби не сплачувати зафіксовані шлюбним договором кошти на утримання дітей". Під час сюжету, в стилі найгірших бульварних традицій, з використанням брехливих інсинуацій, перекручування фактажу та інших облудних маніпуляцій редакційною групою було подано абсолютно брехливу інформацію з очевидною метою компрометації моєї особи у ЗМІ", - розпочав своє звернення Мухарскьий.


Мухарський розлютився через неправдивий сюжет на ТБ

"З приводу вищезгаданої "проблематики" сюжету абсолютно компетентно заявляю: Усі кошти, передбачені шлюбним контрактом між мною і моєю дружиною Сніжаною Єгоровою, я сплачую вчасно (про що маю фінансово-звітну документацію, завірену підписом моєї дружини). "Бракоразводний процес", про який йдеться у сюжеті є абсолютною фікцією, бо ми й досі знаходимося у законному шлюбі і жодного судового процесу з розлучення наразі не триває!" – заявив Мухарський.

За його словами, усі інформація на сторінці Facebook Єгорової є "плодом її вигадки".

Шоумен звинуватив дружину у "вигадках"

"Мені навіть важко пояснити з якою метою, але зважимо на те, що Сніжана мати 5-х дітей, і вже за це пробачимо їй маленькі витівки в Інтернеті, які мають абсолютно приватний характер. Вони аж ніяк не мають ставати "об'єктом ґрунтовних досліджень" особистого життя нашої родини, яка дійсно виховує трьох малолітніх дітей. І їх долі, завдяки вашій "творчій діяльності", теж стають мішенню для наговорів, пліток та брехливих домислів", - заявив Антін.

Тому Мухарський порадив журналістам телеканалу пересвідчитися у правдивості інформації, перш ніж подавати її до ефіру.

"Бо подібні непрофесійні та некомпетентні дії призводять до дуже негативних наслідків одним з яких може стати реальний позов до суду на канал СТБ за брехню та наклеп", - зазначив артист.

Мухарський дав три дні для офіційного вибачення

Мухарський дав телеканалу три дні, протягом яких він чекає на офіційне спростування інформації та офіційне вибачення за наклеп і брехню.

"У разі невиконання цієї вимоги, справу буде передано до суду, який і визначить законну міру покарання за подібні протиправні дії", - підсумував Антін.

Нагадаємо, на початку грудня Сніжана Єгорова у соцмережі написала про те, що Мухарський тягне її до суду та ухиляється від матеріального утримання їхніх спільних дітей.

Фото з Facebook та "Tochka.net"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів