Скандальний екс-ректор Мельник допитав студентку, яку зваблював. ВІДЕО

13 травня 2014, 10:32

Скандальний екс-ректор Податкової академії днями вийшов на волю під заставу. І одразу чомусь взявся за свій імідж та оприлюднив відео допиту студентки, яку він зваблював 2 роки тому.

Як пише сайт Громади Приірпіння, підстаркуватий Мельник любить грати в рольові ігри.

У гру "слідчий та підсудна" він грав нібито із тією ж таки студенткою-сиротою, яку непристойно зваблював у 2012 році й питав, чи вміє вона цілуватись. У дівчини тоді були проблеми зі складанням сесії.

Тож колишній регіонал Мельник одразу після виборів у 2012-му році влаштував студентці допит і відзняв це для підстрахування на відео, яке 12-го травня оприлюднили на YouTube.


Ректора цікавило питання, чи оцінила дівчина його "жарт".

ДИВІТЬСЯ, ЯК МЕЛЬНИК ЗВАБЛЮВАВ СТУДЕНТКУ:

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ДОПИТУ СТУДЕНТКИ:

Отже, Мельник запитав дівчину, чи має вона якісь претензії до нього. Вона відповіла, що ні. Тоді екс-ректор запитав студентку, як вона ставиться до нього "як до керівника, як до людини, як до чоловіка".

"Ну, з повагою… Ви мені допомагали… І коли я поступала, прийняли мене… У мене до вас тільки вдячність", - відповіла студентка.

"Ти вдячна долі, що саме наш університет тобі дає дорогу в життя?" - запитав Мельник.

Дівчині нічого не залишалося, як дати ствердну відповідь.

Мельник також запитав, як студенти університету ставляться до нього.

"Ну, взагалі, позитивно… Є й такі, які кажуть: я краще би в інше місце поступив, чим сюди… А взагалі, то більшість цілком позитивно відгукуються", - сказала студентка.

І от нарешті Мельник запитав, чи може він використовувати дану розмову для правоохоронних органів, на що дівчина відповіла позитивно.

"Не було таких випадків, що десь, так би мовити, були якісь сексуальні стосунки з ректором в тебе? Що він призначав тобі побачення на вечір для того, щоб ти прийшла?" - спитав екс-регіонал.

"Ні-ні, не було такого", - відповіла на камеру дівчина.

Також студентка сказала, що зрозуміла так званий жарт ректора: "Все нормально. Ви пожартували, я пожартувала".

"Я тобі щиро вдячний… Життя - воно тривале, і я хочу, щоб ми йшли по цьому життю, і ти завжди розуміла, що дійсно як до батька, як до людини, яка має життєвий досвід… що ти на мене можеш розраховувати.. Якщо хтось десь щось спровокував тебе, я тобі це вибачаю", - мовив Мельник до дівчини.

Нагадаємо, 27-го липня минулого року ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника затримали співробітники міліції у власному кабінеті під час отримання хабара.

Суд визначив запобіжний захід - домашній арешт, і на Мельника одягли електронний браслет. Але він його зняв та 9-го серпня зник у невідомому напрямку.

14-го серпня 2013-го Мельника оголосили в міжнародний розшук. 1 квітня 2014-го він був затриманий після прибуття до Києва з Лондона.

Відео з YouTube, фото з сайту "Zn.ua" та з Facebook Мельника

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів