"Антимайданівець" Кот прославляє "Новоросію"

Середа, 5 листопада 2014, 10:37

Кілька днів тому телеведучий Юрій Кот, котрий відкрито підтримував "Антимайдан", написав у мережі пост, після якого він може поставити хрест на своїй кар’єрі в Україні.

Коментуючи новину про встановлення у Краматорську прапору так званої "Новоросії", Кот не стримував радощів та ненависті до українців.

"УРАААААААА! За Новоросію! Тремтіть, тупорилі бандерлоги! За цей шматок тканини гинули тисячі наших друзів, але не здалися. І сьогодні узаконені вільні республіки ДНР і ЛНР! А завтра... Завтра ми прийдемо до вас запитати, що ви зробили з нашою країною?" - йдеться у повідомленні "антимайданівця" у Facebook.

 Юрій Кот до і після "приєднання" до терористів

Звісно, ці слова не могли не привернути увагу інших публічних людей. Одним із перших відреагував гонщик, музикант і активіст Олексій Мочанов.

"Є такий всесоюзно-відомий ведучий лотерей людина-гівно Юрій Кот. Тиждень тому мені кинули посилання на його сторінку в фб і я виявив, що у нас з ним 201 загальний "друг". Я попередив своїх друзів і фолловерів, що доведеться вибирати одного з двох - у мене не може бути нічого спільного з цим негідником і перевертнем, тим більше - у нас не може бути спільних друзів. Ні в житті, ні на Фейсбуку", - написав Мочанов у соцмережі.

 Мочанов назвав Кота людиною-гівном. Чоловіки, до речі, знайомі вже багато років і добре знають одне одного

"Тому виконую дане слово і прямую-відписуюся від усіх, хто продовжує вважати себе другом ватного кошака. Або від тих, хто не читає моїх повідомлень і не дивиться, хто у нього і що творить у френд-стрічці. Без образ. Всього найкращого", - заявив Олексій.

Окрім Мочанова, позицією Кота був шокований лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин. Він також виразив емоції на сторінці у Facebook.

Взагалі, сторінка Кота у Facebook - це просто джерело антиукраїнських настроїв. Незрозуміло, чому він досі не емігрував до улюбленої ним Росії чи тієї ж "Новоросії".

Нагадаємо, у грудні минулого року Кот разом з іншими відомими людьми виступав на Антимайдані.

Фото з Facebook Кота, Мочанова та скріншот з Facebook Харчишина


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів