Охлобистін у Донецьку заявив, що готовий воювати за "ДНР". ФОТО. ВІДЕО

1 грудня 2014, 09:03

Російський актор і колишній священик Іван Охлобистін, попри заборону СБУ, відвідав Донецьк. Метою візиту, за словами прихильника Путіна, були презентація нового фільму та підтримка "новоросівців".

Насправді ж Охлобистін розгулював містом зі зброєю, розповідав про те, що Господь доручив росіянам "наглядати за цим світом" та дарував терористам подарунки.

Актор також заявив, що має намір завершити зйомки у серіалі "Інтерни" і повернутися в лоно церкви, пише "Остров".

Колишній священик Охлобистін гуляв Донецьком зі зброєю

"А якщо до церкви не приймуть - приїду сюди. Я кандидат у майстри спорту зі стендової стрільби... Я дуже усидливий і невимогливий - їм, що є ", - сказав Охлобистін.


На вигук когось із бойовиків: "Візьмемо!", артист відповів: "Я із задоволенням".

Схоже, актор і дружину з собою притягнув (крайня праворуч)

А у своєму інтерв'ю в одному з донецьких храмів Охлобистін заявив, що в Росії майже всі підтримують так звану "Новоросію", а ті "рідкісні винятки", які не підтримують, є "збоченцями і покидьками".

"Я персона нон-ґрата в Україні, але тут не Україна, тут – "Новоросія". І було так приємненько, що я тут персона не нон-ґрата...Насправді у нас багато людей підтримують Новоросію", –сказав Охлобистін.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Актор попросив називати його "новоросівцем" та перейшов до релігійного виправдання війни в Україні.

На думку Охлобистіна, "якщо для миру потрібно воювати", то "треба воювати", і навіть, за його словами, "брати Київ".

Ваня впевнений, що в російської людині є "тотальна відповідальність за весь світ". Він розповідав жителям Донецька, що Господь доручив росіянам "наглядати за цим світом", але тут одразу ж запевнив, що це не означає, що Росія хоче захопити весь світ.

Охлобистін також привіз із собою подарунок для одного з терористів "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько "Моторола" - пляшку з алкоголем. А його дружині актор вручив шубу.

Актор привіз терористам подарунки

До слова, Іван Охлобистін заявив, що скоро в Донецьк приїдуть й інші російські зірки. Зокрема, звучали імена Гаріка Сукачова і Ольги Кормухіної та Дмитра Харатьяна.

Нагадаємо, до Охлобистіна на Донбас вже приїздили російський артисти, які відверто дотримуються антиукраїнської позиції - співак Йосип Кобзон та актор Михайло Пореченков. Останній викликав неабиякий скандал, бо стріляв у касці з написом "Преса" у бік українських військових в аеропорту Донецька.

Фото "Комсомольской правды" та з соцмережі

Відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів