Кобзон, Пригожин та Газманов обурилися через скандал навколо "Інтера"

5 січня 2015, 11:23

Російські артисти Йосип Кобзон, Олег Газманов та Валерія, яких Латвія назвала персонами нон грата, обурені скандалом навколо телеканалу "Інтер", котрий новорічної ночі не гребував музичними передачами за участю росіян.

Коментарі артистів з цього приводу наводить "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на "Независимое бюро новостей".

Як відомо, після виходу новорічної програми на "Інтері", міністр інформаційної політики Юрій Стець виступив за заборону показувати в ефірі осіб, які виступають проти України. А секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що "Інтер" треба позбавити ліцензії.

"Мракобіси ці дурниці творять щодня. Найстрашніше не те, що вони ображають і забороняють артистів, а те, що від їх дій гинуть люди", - сказав з цього приводу Кобзон.


Маразматичний Кобзон назвав українських політиків мракобісами

"Те, що заборонили новорічне шоу, ну, що ж, заборонили і заборонили. Я сам відмовився від звання Народного артиста України і від звання почесного громадянина українських міст, бо не хочу. Мені соромно бути в цій Україні. Між іншим, ми в новорічну ніч із задоволенням дивилися по телевізору і на Соню Ротару, і на Ані Лорак, і ніякого подиву чи якогось обурення. Ну, а рішення мракобісів, якими керують американці, повторюся, мене мало хвилюють", - додав артист.

Позицію співачки Валерії озвучив її чоловік і продюсер Йосип Пригожин.

"Це чиста маячня! У мене запитання до народу України і всього світу: "Що зробив Турчинов для свого народу, крім того, що він їх усіх налаштовує на війну проти росіян?". Турчинова в психіатричній лікарні перевіряли на можливість займати цю посаду? Він у мене зовні викликає враження нездорової людини. Абсолютно нешкідливе новорічне традиційне шоу транслювали на телеканалі "Інтер", - заявив Пригожин.

Басков, якого начебто скандал не торкнувся, теж вставив своє слово.

Басков теж вставив власні 5 копійок

"Ситуацію з каналом "Інтер" вважаю повним абсурдом. Якщо на те пішло, може, в Україні заборонять їхнім артистам взагалі дивитися в бік своїх російських колег? Шкода лише людей, яким псують новорічні свята і позбавляють радості насолодитися виступами улюблених артистів по ТБ", - зазначив він.

Олег Газманов упевнений, що завдяки Інтернету люди побачать усе, що захочуть, пише "Лента.ру" з посиланням на "Говорит Москва".

"Закрити повністю не вдасться - є Інтернет, є інші канали. Люди захочуть подивитися і будуть дивитися те, що їм хочеться", - сказав Газманов.

Газманов не злякався можливих заборон на українському ТБ

За його словами, українська влада зі своїми заборонами потрапляє в "антидемократичну пастку".

"По-перше, ми ж не ворожа країна, чому вони забороняють нас показувати? По-друге, я подивився: там більше 30 відсотків дивилися "Інтер" - саме новорічну програму з Росії - і менше 11 відсотків дивилися інші канали", - зазначив співак.

Нагадаємо, після того, як Ані Лорак у новорічній програмі на "Інтері", завдяки "вдалому" монтажу, задоволено аплодувала пісня про санкції у виконанні Кобзона і Валерії, навколо телеканалу вибухнув цілий скандал.

Фото з Instagram Баскова, Валерії, Газманова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів