Онопка з колегами виступила проти українського "Vogue"

18 березня 2015, 17:38

Українські моделі на чолі зі Сніжаною Онопокою обурені "антиукраїнською" позицією вітчизняного "Vogue".

Про це дівчата заявили у соцмережі, оголосивши, що українські моделі достойні обкладинки українського "Vogue".

Саме такий заклик з’явився в Instagram моделі Алли Костромічової, на якому вона відзначила ще кілька відомих зірок подіуму.

На цій картинці Алла відзначила також моделей Кейт Андервуд, Еллу Кандибу та інших відомих колег. Але це не означає, що усі вони розділяють позицію Алли

Однак скандал почався з того, що Сніжана Онопка у коментарях під фото обкладинки березневого номера обурилася, що журнал прикрасила бразилійка, а не українка.


Чомусь саме фото Каролін Терентіні викликало осуд Онопки

"Ось, як ми підтримуємо Україну! Як ні бразилійка на обкладинці, так італійка… Мабуть в нас немає достойних українців, які могли б опинитися на обкладинці. Тож усе очевидно, чому у країні відбувається те, що відбувається!" - написала Сніжана у коментарях.

Після цього Онопка заявила, що шеф-редактору глянцю Маші Цукановій час вертатися до газети "Коммерсантъ", з якої вона і прийшла до "Vogue".

Онопка засудила Цуканову за антиукраїнську позицію

Більшість коментаторів підтримали Онопку та почали дякувати їй за патріотичність. Хтось обурився через те, що головне модне видання України виходить російською мовою.

До речі, Маша Цуканова проігнорувала дискусію у соцмережі. Натомість до неї підключилися інші моделі.

"Сонце, ти абсолютно маєш рацію", - звернулася до Онопки Алла Костромічова.

Костромічова однією з перших підключилася до дискусії в Instagram

"Я була впевнена, що на першій обкладинці будеш ти. Дуже хочеться бачити наших дівчат хоча б на половині з них", - додала Алла, звертаючись до Сніжани.

Далі Онопка почала відверто лаяти саму Цуканову за те, що в інстаграмі видання більшість фото саме з зображенням шеф-редактора.

Онопка розбурхала скандал навколо "Vogue Украина"

Реакція редакції "Vogue" на так званий бойкот моделей наразі не відома. Нагадаємо, обкладинку першого номера українського "Vogue" прикрасила модель українського походження Дарья Вербови.

Так виклядала перша обкладинка. Багато хто думав, що на ній буде Онопка, але не склалося

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів