Мухарський: Конфлікт з Єгоровою – геополітичний та гендерний

2 квітня 2015, 14:17

Шоумен, а віднедавна ще й радник міністра культури Антін Мухарський вважає свій конфлікт з начебто вже екс-дружиною Сніжаною Єгоровою багаторівневим. Мухарський вбачає там і гендерні мотиви, і геополітичні, і навіть філософські.

Саме тому Антін вирішив зафіксувати події у романі, про який повідомив нещодавно.

Крім того, в інтерв’ю "Дусі" артист розповів, чим займатиметься на новій посаді.

Виявляється, міністр культури Кириленко озвучив Мухарському свою пропозицію ще у грудні минулого року.

"Я відверто розказав пану В’ячеславу, що фігура я досить дискусійна, займаюся мистецтвом, яке не до вподоби багатьом, маю численних ворогів у мистецькому середовищі, і багато людей просто не сприймають мене як персоналію", - зізнався Антін.

 Мухарський три місяці роздумував, чи погоджуватися на роль позаштатного радника міністра культури

"В принципі, у пана В’ячеслава був час подумати, наскільки моя скромна персона буде доречною. Минуло три місяці, думка міністра не змінилася. Я чітко окреслив, що я можу робити, а робити можу тільки те, що лежить в зоні моєї компетенції – зокрема, це організація концертів для людей, які цікавляться сучасним радикальним українським мистецтвом, контраверсійним соціально-активним мистецтвом, а це досить невеликий сегмент пасіонарного соціуму", - повідомив Мухарський.

Він також уточнив, що планує підтримувати "модерне українське мистецтво".

"Я можу бути корисним, тому що міністерство збирається проводити ряд акцій, зокрема на Сході, а також у Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, щоб представляти там нешароварне українське мистецтво. Я не займаю офіційної посади радника з окладом, це волонтерська діяльність", - зауважив він.

 Мухарський вважає, що здатен представляте "нешароварне мистецтво"

Що ж до книги про розрив з Єгоровою, то її Мухарський написав, бо не бачить інших способів вирішення конфлікту.

"Це єдиний спосіб, яким я можу розставити всі крапки над "і" в конфлікті, що виник у моєму особистому житті. Ця конфліктологія не лежить виключно в контексті розборок між мною і Сніжаною – це, на мою думку, більш глобальний рівень, про який я не можу розмовляти з журналістами. Журналісти завжди поводяться дуже "чемно", виривають якісь мої фрази з контексту, і тому я волію ніяк не коментувати наші стосунки зі Сніжаною", - заявив Антін.

"Я намагався достукатися до неї, але вона обрала публічне з’ясування стосунків. Я не відповідав на її випади, звинувачення і наклепи, тримав оборону. Але, оскільки в мене є діти - а вони рано чи пізно захочуть зрозуміти, чому розійшлися їхні батьки - я вирішив зробити це у єдино можливий спосіб: зібравши усі думки, які наклались на те, що робиться в країні", - додав він.

 Мухарський з Лізою Бєльською, яку Єгорова називає аферисткою

Мухарський також побачив в цьому скандалі геополітику і філософський підтекст.

"…Це конфлікт, який відбувається на глибокому філософському рівні, коли ми, вступивши в епоху Водолія, наближаємось до ери матріархату, де чоловік як такий має бути знищений, він непотрібен. Від нього будуть брати сперму, заморожувати, і жінки будуть розмножуватися без чоловіків. Я вбачаю в цьому певну гендерну конфліктологію, коли чоловік є об’єктом знищення: за ним полюють, його вбивають всіма можливими методами", - розійшовся Мухарський.

До того ж, він звинуватив пресу, яку, за його словами, роблять жінки.

"Весь інститут преси, зокрема гламурної і бульварної, створений жінками. Всюди, в усіх редакціях, позасідали жінки, які пиздячать чоловіків, шо глухонємиє, х*ячать їх ногами і забивають, як мамонта", - запевнив Антін.

 Антін побачив гендерний аспект у конфлікті зі Сніжаною

На зауваження, що, можливо, справа не у пресі, а конкретно у них зі Сніжаною, Мухарський сказав:

"Ми злилися в одному великому конфлікті, який, я вважаю, треба зафіксувати. Як людина, яка живе в певному часі, я відчуваю відповідальність за своє життя, яке теж є певним мистецьким актом. Я вважаю за необхідне зафіксувати і викласти свою точку зору, але не спорадично і рефлективно, потоком гівна, а структуровано".

"Це спроба структуризації не лише того, що відбувається між нами зі Сніжаною - адже ми лише заручники певних соціальних інституцій, стереотипів і штампів, які є втіленням часу, в якому ми живемо. Зафіксувати ці особливості часу через мистецькі засоби є моїм над завданням", - резюмував Антін. 

Фото "Дусі", з Facebook Мухарського та Ореста Лютого

IDEALMEDIA