Єгорова назвала подружку Мухарського аферисткою

24 лютого 2015, 16:33

Актриса Сніжана Єгорова вибухнула черговою заявою стосовно свого чоловіка Антіна Мухарського та його подружки Єлизавети Бєльської.

Багатодітна мати заявила, що Бєльська – аферистка, якій допомагають інші аферисти.

Про це актриса написала у своєму Facebook.

"Прошу репост! Діє група аферистів, можливо сектанти! Один з яких видає себе за адвоката А.Ручко, друга - чи то за директора, чи то за "цивільну дружину" мого законного чоловіка, якого я і наші спільні діти не можемо знайти", - почала Єгорова.


Це такий собі А.Ручко, як стверджує Сніжана

Вона також заявила, що протягом тривалого часу не бачила Мухарського.

"У той час, як від його імені діють досі невідомі нам люди, які не надаючи документів і не маючи на це жодних законних підстав, заволоділи і розпоряджаються майном – квартирами, (де прописані наші діти, але ми не можемо до них потрапити), рахунками і ключами від автомобілів (зафіксовано відеозаписом), що належать нашій родині", - наголосила актриса.

Сніжана показала арештоване майно
Машина запечатана

"Можливо, його вже немає в живих, або він перебуває під впливом психотропних засобів або під гіпнозом?!" - припустила Сніжана, мабуть, жартома та звернулася до людей із запитанням, що їй робити.

Єгорова також зазначила, що ще позаминулого літа Мухарський був абсолютно нормальним чоловіком та батьком, який кохав її та дітей всім серцем.

Таким Антін був два роки тому, до Майдану

"А сьогодні я змушена відстоювати свою честь як дружина і мати взагалі незрозуміло перед ким?! Наша машина в арешті, опечатана на законних підставах, а ключі від нашої машини в руках невідомого мені чоловіка, який не надав жодного документа, що посвідчує особу, пана А.Ручко! SOS! – написала вона.

Єгорова обурена і не знає, що робити

У коментарях Єгорова також додала, що все майно вже заарештоване, і вона діє виключно у рамках закону. Тим часом подруга Мухарського Ліза, за словами Сніжани, робить усе, що спаплюжити її репутацію та нажитися на цьому скандалі.

Нагадаємо, тиждень тому Єлизавета Бєльська написала Єгоровій відкритого листа.

Фото з Facebook, на титулці фото "Гламурчік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів