Єгорова заявила про погрози Мухарського і назвала його творцем "Правого сектора"

6 квітня 2015, 11:34

Скандал між Сніжаною Єгоровою та Антіном Мухарським, який вже, мабуть, багатьом набрид, набирає нових обертів.

Не встигла Єгорова зрадіти рішенню суду про надання 3-х місяців на примирення з Мухарським, як він, за її словами, почав погрожувати та навіть вдарив.

Як і раніше, Сніжана повідомляє про усе у Facebook.

3-го квітня Єгорова написала про те, що вони з Мухарським зберегли шлюб, і батько возз’єднався зі своїми дітьми. Жінка виклала фото рішення суду, за яким подружжя має 3 місяці на примирення.


Суд надав Мухарському і Єгоровій можливість примирення

Того ж дня Антін написав на своїй сторінці, що на привеликий жаль рішення про розлучення скасували. Але принаймні він побачився з дітьми.

НАРЕШТІ ПОБАЧИВСЯ З ДІТЬМИПісля чергового клопотання пані Єгорової, рішення про розлучення, на мій превеликий жаль, ска...

Posted by Антін Мухарський on 3 Апрель 2015 г.

І вже наступного дня радість Єгорової зникла. Натомість жінка повідомила, що Мухарський почав їй погрожувати та навіть вдарив в обличчя.

"…Прийшовши сьогодні до дітей, мій чоловік повідомив мені, що незважаючи на те, що вчора мені і дітям він пообіцяв повернутися в сім’ю, я повинна розуміти, що це було сказано, щоб не "засмучувати" Андрійка, а насправді він – мій чоловік є засновником та ідеологом руху "Правий сектор" і саме з цієї причини, він не збирається розривати свої "взаємини" з тією, кого йому приставили, як соратницю по ідеологічній боротьбі і пропаганді", - заявила актриса.

Якщо вірити Сніжані, Антін є творцем "ПС", а Ліза - його ідеологічна подруга

"…І моєї найголовнішою помилкою є те, що я не дозволяю їм безкарно маніпулювати свідомістю "бидло-маси", якою вони хочуть керувати! Тому що в цьому задіяні "великі люди і великі гроші", – додала вона.

"Пішли погрози, якщо я ще раз винесу наші стосунки в інформаційний простір, або напишу хоч один пост у Facebook, мене знищать… Тепер у мене жодних сумнівів в реальності цієї загрози! Тому що на підтвердження своїх слів, мій чоловік - батько моїх дітей, вдарив мене по обличчю! І якби діти не почали ридати і кидатися на мій захист, я не знаю чим би міг сьогодні закінчитися "наш сімейний вікенд!" - заявила Сніжана.

Дорогие ДРУЗЬЯ,знакомые и не знакомые!Прошу Вас принять к сведению,на будущее,ЕСЛИ СО МНОЙ ЧТО-ТО ПРОИЗОЙДЕТ,ЛИБО С МОИМ...

Posted by Снежана Егорова on 4 Апрель 2015 г.
Єгорова не вгамовується, Мухарський поки що мовчить

Нагадаємо, кілька днів тому Мухарський розмірковував про геополітичність та гендерність свого конфлікту з Єгоровою.

Фото з Facebook, фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів