Як депутат Мірошник у Раді відпустку на Мальдівах планував. ФОТО

23 квітня 2015, 16:48

Народні депутати вже давно мали б зрозуміти, що у Раді не варто вирішувати особисті питання у переписці по мобільному, адже на них чатують фотокореспонденти. Але щоразу знаходиться хтось, хто обпікається через власну необережність.

Цього разу від пильного ока фотографа "постраждав" депутат від "Самопомочі" Андрій Мірошник, який у сесійній залі планував відпустку на Мальдівах.

Фотокор "Українських новин" Богдан Бортаков зафіксував переписку Мірошника, у якій він обговорює тур вартістю понад 10 тисяч євро.

Мірошник у Раді вів переписку щодо коштовної відпустки на Мальдівах

Утім, депутат-бізнесмен, судячи з його декларації, може собі дозволити подібні витрати. Питання навіть не у дорогому відпочинку.


Цікавішим є той факт, що при покупці туру Мірошник обманює когось, кого він називає "шефом". Як пише депутат, цій людині він назвав ціну туру на 66 тисяч гривень більшу.

Головна загадка - кого Мірошник називає шефом

"Шефу по 300 сказав. Він подумає. Для інфи", - пише депутат.

До того ж, "шефу" Мірошник збрехав про ціну відпочинку

Складно припустити, кого депутат називає "шефом". Можливо, мова йде про реального лідера "Самопомочі" Андрія Садового. Але теоретично, "шефом" Мірошник може також називати свою дружину.

"Я замість того щоб про країну думати, думаю про кохану, яка вирішує глобальні питання з кукурудзою", - пише депутат жінці на ім'я Оля, хоча його дружину звуть Інна.

Дружину депутата звуть Інна, а переписується він з Олею

"Часу мені не даєш, моє серце зараз з сім'єю, ти знаєш, мені дуже важко, тобі теж, спусти поки все на гальма, плізз, я приїду поговоримо", - пише співрозмовниця.

Мірошник "спалився" у Раді

Фото "Українські новини" та з сайту "Самопоміч"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів