Білик хоче судитися зі ЗМІ, які приписали їй візит до кримського "Артеку"

17 серпня 2015, 12:10

Скандал навколо співачки Ірини Білик через її візит до окупованого Криму набуває нових обертів.

Артистка хоче позивати до ЗМІ, які нписали, що вона не просто була на півострові, а ще й брала участь у фестивалі "Нова хвиля" в Ялті.

Про це пише "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на менеджера Білик.

Після того, як російський співак Філіп Кіркоров оприлюднив фото з Білик, зроблене у Криму, співачку почали засуджувати. Крім того, дехто зробив висновок, що вона не просто була на окупованій території, а ще й виступала на дитячому конкурсі "Нова хвиля" в Артеку.


Через це фото Білик почали цькувати

"Тепер через весь цей галас я знаю, хто мої справжні друзі, а хто прикидався", - заявила Ірина.

Однак Білик запевняє, що на конкурсі не була і на сцену не виходила.

PR-менеджер співачки, у свою чергу, зробив офіційну заяву:

"Ірина Білик не була в "Артеку", не брала участі в конкурсі "Дитяча Нова хвиля" і вже тим більше не була членом журі! Ми маємо намір подавати до суду на видання, що опублікували неперевірену інформацію, і вимагаємо ЗМІ, що поширили наклеп, дати спростування і принести свої вибачення народній артистці України", - заявив менеджер.

Білик обурена через неправдиву інформацію та хоче судитися

Філіп Кіркоров теж обурений скандалом. Він підтримав Білик повідомленням, текст якого співачка оприлюднила у себе в Facebook.

"Як гидко, що з доброго вечора друзів, які випадково зустрілися, намагаються роздути "політакції"! Як же це все дістало! Іро, люба, тримайся! Ти світла, добра, чиста, шалено талановита, і пам'ятай, що до тебе ніколи лайно не прилипне!" - написав співак.

"А твої "псевдоподруги" і їм подібні нехай завжди пам'ятають і зарубають у себе на своєму прищавому потворному носі, що коли кидаєш в людину брудом, пам'ятай, що він до неї може не долетіти, а на твоїх руках залишиться. Тримайся, дівчинка моя, і пам'ятай, що все буде добре!" - підтримав Кіркоров.

Кіркоров захищає Білик та запевняє, що все буде добре

Також Ірину підтримала телеведуча Світлана Вольнова.

"Цькування проти Ірини Білик не справедливе. Вона стільки зробила для України, стільки благодійних проектів, стільки врятувала життів. Її пісні радували й допомагали нам жити. Це несумірно більше за одну її поїздку в Крим на хрестини", - написала Світлана у Facebook.

Фото з Facebook Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів