Побоїсько "свободівця" Мірошниченка: три версії і подружка-психолог

10 листопада 2015, 15:12

"Свободівець" та віднедавна депутат Київради Ігор Мірошниченко зміг потрапити на шпальти ледь не усіх інтернет-видань зі своїм закривавленим обличчям, яке йому натовк коханець екс-дружини.

Побутовий конфлікт з бійкою та розмаїттям мало кому потрібних деталей стався ще 8-го листопада. Учасниками цього дійства є, власне, Мірошниченко, його екс-дружина Галина та її новий цивільний чоловік Іван Абрамов.

До того ж, як виявилося, нинішня пасія "свободівця", так собі Яна Левицька, теж є безпосереднім свідком і другорядним учасником хатніх розбірок колишнього подружжя.

Все почалося з того, що на сторінці Мірошниченка з’явився розлогий пост, підкріплений промовистими фото. Депутат у подробицях повідомив, що його у його ж квартирі раптово та безпричинно побив коханець екс-дружини на очах у 7-річної доньки. Розповідь краще почитати в повному обсязі в оригіналі.


Я вже давно не маю ілюзій стосовно правдивості ЗМІ, які сьогодні використовують для політичного кілерства, але те, що ст...

Posted by Ігор Мірошниченко on 8 ноября 2015 г.

За версією екс-дружини Мірошниченка Галини, яку вона виклала телеканалу "112", Ігор прийшов до неї "в емоційно нестабільному стані, дуже знервований". Також жінка наголосила, що ніяких речей колишнього у квартирі не залишалося. Тому коли він захотів пройти до кімнати, вона стала на шляху.

Екс-дружина Мірошниченка заявила, що вагітна

"У спальні в цей час мій цивільний чоловік збирав меблі. Щоб перешкодити конфлікту, я встала і закрила рукою двері. Ігор мене відштовхнув від дверей і штовхнув в живіт. Відкривши двері, Іван це все побачив. Як будь-яка звичайна нормальна людина він кинувся на мій захист - і сталася ця бійка", - цитує жінку газета "Сегодня".

Також Галина підкреслила, що штовханина тривала недовго.

"Правда, коли Іван виштовхнув Ігоря з квартири, крик вже стояв у коридорі, що його вбивають. "Викличте поліцію!" і так далі. Потім я закрила двері - і Іван пішов. Коли Ігор каже, що я з незворушним обличчям відкрила двері поліції, чесно кажучи, я не знаю, чому з незворушним, бо тиск у мене було 160 на 99, при тому, що я перебуваю на третьому місяці вагітності", - додала жінка.

Крім того, Галина зауважила, що за договором про розлучення Ігор має проживати окремо та сплачувати аліменти у розмірі 15 тисяч гривень. Але грошей, за її словами, депутат не дає.

Третю версію скандалу виклав учасник АТО Іван Абрамов, який, власне, і бив Мірошниченка.

"…Зазвичай в квартиру він не заходив. Манера розмови у нього нерозбірлива і дуже гучна, на підвищених тонах. Він щось кричить - я не знаю, що він кричить, я не можу розібрати цей потік слів. Я чую крики Галини Микитівни, прекрасно розумію, чим цей інцидент може закінчитися. Думаю: "Зараз вони там самі розберуться…" - розповів Абрамов.

Абрамов заявив, що спочатку не втручався у сварку, а потім "дав у голову пару разів"

"Потім я чую звуки бійки. Потім я бачу через прочинені двері, як він б'є вагітну жінку в живіт… Природно, я дав йому в голову пару разів, взяв його за комір і стусанами вигнав його з квартири. Він повзав рачки, скиглив, кричав "Допоможіть, вбивають!" – повідомив він.

Виявилося, що є ще й четверта міні-версія скандалу, яку переповіла коханка Мірошниченка Яна Левицька. Вона написала про це у своєму Facebook.

Знайомтеся, нова пасія Мірошниченка Яна Левицька

"Як людина, яка була присутня в цю ніч на місті події і давала свої показання, повністю підтримую слова Ігоря Мірошниченка. А жінка, яку начебто побили в живіт, цинічно посміхалася і брехала, що Ігор не має права бути в цій квартирі, яка йому належить, де він прописаний і яку повністю утримує", - заявила Левицька.

Сторінка Яни у Facebook - це купа її фото, на яких, перш за все, видно її широку душу та багатий внутрішній світ

"Напевно, будь-яка адекватна жінка, яка стала свідком кривавого побоїща, навіть чужих перехожих - не буде так себе поводити. Як психолог за освітою, вважаю це цілком неадекватною реакцію постраждалої", - зазначила подружка Мірошниченка.

"Жінка, яка дозволяє своєму коханцю бити на очах 7-річної дитини її батька, більш того, збирається знімати це на відео для YouTube, як просить цей...чоловік і поки покидьок тікає, замиває калюжі крові і оббріхує колишньго чоловіка, який її повністю утримував 10 років і ніколи в житті навіть на замахувався на неї - навіть не варта називатися Людиною", - резюмувала "психолог за освітою" Левицька.

У коментарях до посту Яна також повідомила, що вона чекала на Ігоря біля будинку. І саме їй він телефонував та просив викликати поліцію.

Хоч Яна за освітою і психолог, за покликанням вона явно телезірка, не менше
Зараз вона веде програму, гостями якої стають селебрітіз. Нещодавно була колишня дружина Шуфрича Наталія Ворона
Психолог Левицька знає, як привабити чоловіка
І вдягається вона теж...відповідно
Все ж таки є щось у Яні хиже...
Як то кажуть: "Красиво жить не запретишь"
На айфон, мабуть, сама заробила. На телебаченні

Фото з Facebook та стоп-кадри з відео "112"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів