Мухарський докладно розписав, як Єгорова "виганяла з нього біса"

22 грудня 2015, 15:48

У шоумена Антіна Мухарського урвався останній терпець. Він вирішив пройтися по своїй скандальній історії з екс-дружиною Сніжаною Єгоровою крок за кроком.

У своєму Facebook Антін lдокладно розписав за роками, як Єгорова намагалася "вигнати з нього біса" та навіть порівняв її з дияволом.

Мухарський почав з розповіді про те, як у жовтні 2013-го року він підписав шлюбний договір за наполяганням "тоді ще законної дружини" Єгорової. У контракті він залишив дітям та Сніжані все нажите у шлюбі майно - великий заміський будинок, чотирикімнатну квартиру в Святошино та автомобіль.

Також чоловік, за його словами, взяв на себе зобов'язання виплачувати суму еквівалентну 3000 доларів США на місяць на утримання дітей, а також окремо оплачувати їхній відпочинок, лікування тощо.


Антін "вилив" у соцмережі розповідь про те, як Єгорова "виганяла з нього біса"

"Однією з причин підписання подібного контракту стала моя політична і громадянська позиція, висловлена в досить радикальному музичному проекті Орест Лютий "Лагідна та сувора Українізація", який дружина сприйняла в штики", - повідомив Антін.

"З 2012 року ми не жили разом, бо моє життя в родинному гнізді перетворилося на пекло з щоденними скандалами і викриттям у "клоунаді", публічній матірщині, поведінці негідній батька її дітей, образі російських артистів (Пугачової, Кіркорова, Баскова), за чию репутацію дружина переживала набагато більше, ніж за нашу сім'ю. Але моя робота і моя творчість - це мій вибір!" - заявив Мухарський.

Якщо вірити Мухарському, Єгорова не сприймала Ореста Лютого та ледь не щодня влаштовувала йому скандали

"Цілий рік ми намагалися знайти алгоритм співіснування, бо ТРОЄ ДІТЕЙ - який мотив може бути ще переконливішим для того, щоб домовитися?" - обурився шоумен.

За словами Антіна, одразу після підписання контракту Єгорова вибухнула щотижневими постами у соцмережі та інтерв’ю, у яких називала чоловіка і батька власних дітей "націонал-фашистом", "зрадником сімейних цінностей", "моральним виродком", "злісним неплатників аліментів" тощо.

"Навіщо ти твориш це свавілля?" - Намагаюся я прорватися до її свідомості. "У тебе вселився біс і моє завдання його знищити!" (Я не жартую)" - розповів Мухарський.

Що було далі - читайте у повному тексті розповіді Мухарського

КАК ИЗ МЕНЯ ИЗГОНЯЛИ БЕСА, или НИКОГДА НЕ ПОДПИСЫВАЙТЕ БРАЧНЫХ ДОГОВОРОВ С ДЬЯВОЛОМ!(открытое письмо руководству и сотр...

Опубликовано Антіном Мухарським 21 декабря 2015 г.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів