Скандал навколо скасованого концерту пам’яті Кузьми: "Бумбокс" вимагає вибачень

4 лютого 2016, 15:36

6-го лютого мав відбутися концерт до річниці загибелі лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка. Та згодом музичну подію скасували, але говорити про неї не припинили.

Нині ж навколо скасованого концерту назріває справжній скандал: гурт "Бумбокс" вимагає вибачень від продюсера та друга покійного Кузьми Володимира Бебешка.

Останній встиг дати інтерв’ю в якому заявив, що шоу "Кузьма: рiк самотностi" не відбулося, бо запрошені артистам закортіло "непосильних гонорарів".

"Багато запрошених музикантів, без участі яких концерт був би безглуздим, запросили дуже високі гонорари. Ось і все. На жаль, всі дуже швидко забули, що Кузьма був другом. Тому концерт втратив актуальність", - цитує Бебешка "Обозреватель".


Бебешко прямим текстом заявив, що артисти просили купу грошей, аби зіграти на концерті пам'яті Кузьми

І хоча Бебешко не наводить конкретних імен, але продюсер гурту "Бумбокс" Олексій Согомонов сприйняв ці слова не лише на рахунок своїх підопічних, а й інших колег.

"Для мене особисто і для групи "Бумбокс" це "інтерв'ю" - плювок в обличчя. Я не збираюся бити себе в груди, але останнє, що цікавило мене і хлопців - це гроші. Єдиним нашим проханням, а ми брали участь в триб'ют у Львові і Києві, була допомога не тільки сім'ї і музикантам, але всім, хто постраждав в аварії. Мені пообіцяли прислухатися до прохання", - зауважив продюсер у своєму Facebook.

"Я не знайомий з Володимиром Бебешком - звичайно, я можу знайти його телефон, але мені не потрібні приватні вибачення. Я чекаю офіційних вибачень для "Бумбокса" і колег. Чи припустимо наклеп повз вуха?" - додав Согомонов.

Продюсера "Бумбоксу" Олексія Согомонова обурили слова Бебешка

Не залишився осторонь назріваючого скандалу організатор триб’ютів Кузьми Скрябіна Юрій Герасименко. На сторінці у Facebook він докладно пояснив, з яких саме причин було скасовано київський концерт пам'яті.

"Справді, багато артистів, із тих чи інших причин, не мали можливості виступити на цьому концерті. Але жодна людина не відмовилася від концерту через гонорар. Зрештою, до обговорення умов справа так і не дійшла..." - зауважив він.

"Мені дуже прикро це озвучувати, але справжня причина скасування концерту - коротка пам’ять людей", - додав Герасименко.

Він зізнався, що за місяць до концерту було продано лишень близько 300 квитків.

"Очевидно, що собівартість концерту суттєво більша... Та й навряд чи порожній Палац Спорту на річницю загибелі Кузьми - це було б добре", - резюмував організатор.

Нагадаємо, 20-го травня минулого року відбувся великий концерт пам’яті загиблого музиканта Андрія Кузьменка. Тоді у "Палаці Спорту" зібралося багато колег та прихильників Кузьми. А соліст "Бумбоксу" Андрій Хливнюк вразив зворушливим виконанням пісні "Спи собі сама".

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів