Доньці Зіброва дали шмат землі, призначеної учасникам АТО?

1 березня 2016, 11:48

Поки співак Павло Зібров оговтується від пограбування, його донька Діана буцімто отримала кілька соток землі, яка призначається учасникам АТО.

19-річна дівчина стала власницею ділянки у селі Ходосівці Києво-Святошинського району ще в лютому та ще й "заднім числом". Про це лише зараз довідалися активісти "Громади Києво-Святошина".

Як стало відомо, за два дні до сесії, сільрада виділила доньці Зіброва 25 соток землі сільськогосподарського призначення з державної власності під забудову. Відповідні рішення Ходосівської сільради датовані 2 лютого, хоча саме засідання відбулося 4-го лютого.

19-річній Діані Зібровій перепала земля, призначена для бійців АТО?

Важливо зауважити, що земельні ділянки поблизу Ходосівки за законом відводилися пільговикам - учасникам бойових дій, які мають першочергове право на їх отримання.


Обурені мешканці селища звернулася до депутата райради Олени Власенко щодо контролю за виділенням земельних ділянок для учасників АТО. Однак чиновниця повідомила, що їй відмовили надати порядок денний засідання, сказавши, що його нібито немає.

Діана опинилася в центрі уваги ЗМІ

"На вимогу надати рішення сесії, мені їх надали аж 19-го лютого 2016-го року. Цікаво, що рішення сесії по земельним питанням датуються 2 лютим, а сесія відбувалася 4 лютого. Увагу привертає також нумерація рішень сесій №38, №38/1, №39, №39/1, №39/2 (усі від 2-го лютого), а потім нумерація продовжується таким чином: №43, №44, №45, №45/1, №46 (датовані днем засідання 4 лютого)", – обурюється депутатка райради Власенко.

Відмова Зіброва про оренду землі та присвоєння 25 соток його доньці датовані одним числом

Цікаво, що сам Павло Зібров ще з 2010-го року орендував 47,5 соток земель державної власності для ведення особистого господарства. Ця ділянка вкрита соснами і розташована так само на вулиці Соборній селища Ходосів й огороджена парканчиком.

Не залишився осторонь і той факт, що раніше орендована Зібровим ділянка суміжна з його садибою.

У Facebook Зібров пише доньці компліменти

Однак у той самий день, коли його юній доньці виділили землю під забудову, співак несподівано відмовився від продовження оренди.

Наразі Павло Зібров жодним чином не прокоментував факт виділення його доньці землі.

Фото Facebook та з сайту "Громади Києво-Святошина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів