Окунська заявила, що Власенко відсудив у неї дочку

Четвер, 28 квітня 2016, 11:52

Схоже, кількарічні розбірки депутата Сергія Власенка з екс-дружиною Наталею Окунською досягли свого апогею. Адже 27-го квітня Власенко відсудив у колишньої дочку Поліну, яка зараз живе з мамою у Парижі.

Про це сама Окунська написала у Facebook та виклала відповідні документи.

"Сьогодні Власенко відсудив у мене Поліну в київському суді. Не вклавши в неї за 9 років ні любові, ні турботи, ні змісту. Незважаючи на сльози і прохання самої Поліни залишити її жити зі мною, братами і сестрою", - заявила жінка.

Окунська показала рішення суду  

"За рішенням суду вона повинна переїхати жити до батька в Київ. При цьому я і мої старші діти продовжуємо бути нев'їзними в Україні. Це все, що вам потрібно знати про українських політиків", - написала Окунська.

Також Наталія виклала скан листа Поліни до тата та навіть запис розмови дівчинки з ним. Щоправда, на записах добре чути лише голос Поліни, а слова Власенка розібрати важко. 

 За словами Окунської,Поліна написала Власенку багато листів

"Це записи телефонних переговорів Власенка з Поліною, де він відкрито плює на дочку, не називає її на ім’я, не говорить, що любить її, постійно перебиває і каже погано про маму, не чує її прохань, не відповідає на жодне її запитання і постійно бреше", - повідомила Окунська.

 Окуньска наполягає, що дочка не хоче жити з татом в Києві

У коментарі ТаблоID жінка заявила, що захищатиме доньку від її батька.

"Я буду захищати Поліну і в Україні, і у Франції. Власенко загрався і втратив від влади розум", - заявила Наталія. 

Нагадаємо, у листопаді минулого року Київський суд викликав 9-річну Поліну на допит з Парижа до Києва. А після цього Окунська пропонувала Власенку укласти мир у Парижі.

Далі буде...

Фото з соцмережі


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів