Козловському заборонили виїзд з країни на 83 роки, але він боротиметься

2 вересня 2016, 18:14

Схоже, давній конфлікт продюсера Ігоря Кондратюка з екс-підопічним Віталієм Козловським починає новий виток.

Продюсер зробив так, щоб Козловський не зміг виїхати за межі країни аж до 1-го січня 2099 року.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби.

"Ця запобіжна міра обрана у зв'язку зі злісним порушеннями Козловським авторських прав та постійним невиконанням судових рішень на користь УМВГ – Української музичної видавничої групи", - йдеться у повідомленні.


"Після того, як співак в односторонньому порядку розірвав відносини зі своїм попереднім продюсером Ігорем Кондратюком, останній заборонив йому виконувати пісні з репертуару, створеного за час їхньої співпраці", - повідомляє прес-служба.

Судячи зі всього, не скоро ще Віталік зможе робити подібні фото закордоном. Хоча і запевнив, що найближчим часом нікуди не збирався

"УМВГ вже виграло 4 суди про неправомірне виконання Козловським пісень на концертах, і загалом за ці порушення суди присудили Козловському сплатити на користь УМВГ суму понад 500 тисяч гривень", - йдеться у заяві.

"Проте виявилось, що Віталій Козловський – жебрак: у нього нічого немає. Ні копійки. Тому він не може платити по судах. До речі, квартира… у нього записана на маму, а на концертну діяльність та кліпи кошти дають, мабуть, друзі та коханки. Тому виконавча служба і зробила заборону на виїзд співаку за кордон", - пишуть представники Кондратюка.

І знову Кондратюк воює з Козловським

Козловський поки що відповів лише постом у Facebook. Співак заявив, що боротиметься.

"Є люди-сволоти... Не думав, що в цьому житті мені на шляху зустрінеться настільки злісний мстивий чоловічок... Вже як 4 роки вгамуватися не може! Підняв себе до небес і думає по сьогоднішній день, що я його раб, якого треба покарати через бажання бути вільним", - написав Віталік.

Віталій налаштований на боротьбу

"Але ми не Боги, ми люди… Раніше я тільки оборонявся. Не нападав, стримуючи бажання помсти, і не говорив публічно гидоти у його бік, адже розумію, як його рідні можуть вразливо реагувати на негатив. У самого є батьки... Звичайно, виховання мені не дозволить висловлюватися про нього у його ж стилі. Але нападати і боротися зі злом буду і бачу, що це вже необхідно", - запевнив Козловський.

Нагадаємо, конфлікт Козловського з Кондратюком триває з 2012-го року.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів