Танці, бійка та дівки: як тернопільські панотці в ресторані гуляли. ВІДЕО

18 жовтня 2016, 11:43

Відеозапис фрагментів "дозвілля" компанії авторитетних церковних діячів Тернополя днями сколихнули мережу. Поважні панотці відірвалися в одному з ресторанів міста – як годиться, з дівчатами, танцями та бійкою, ще й у світлі стробоскопа в вигляді листячка конопель.

Тими веселунами виявилися архієпископ Української автокефальної православної церкви Мстислав із колегами: настоятелем церкви Різдва Христового у Тернополі отцем Ігорем Семирозумом, скарбником цієї церкви протоєреєм Володимиром Герасимчуком та іподияконом Віталієм Окунським.

Про це повідомляє "ТСН".

Чолов'яга, обвішаний дівчатами, то архієпископ Мстислав

Журналісти отримали відео з камер спостереження закладу. На записі Владика Мстислав витанцьовує з дівчатами, а його підлеглі тим часом починають бійку з відвідувачем.


Тернопільські церковники вскочили в ресторанну бійку

Владика намагається втихомирити забіяк, одначе один раз кулаком таки й сам прикладається.

38-річний архієпископ Мстислав

Варто зазначити, що запис датується 28-м вересня, і дія відбувається близько 1-ої ночі. Тоді як 27-те вересня – це свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього, що передбачає суворий піст. Тож певно, панотці саме святкували його завершення.

На запитання журналістів щодо інциденту в ресторані, 38-річний Мстислав перепитав, у якому саме, але потім запевнив, що його там не було, і в бійках він участі ніколи не бере. Однак поліція факт інциденту підтвердила.

Повідомляється, що скандал обговорюватимуть на соборі УАПЦ 18-го жовтня.

Тим часом на офіційному сайті Тернопільської єпархії УАПЦ підтверджується, що на відеозаписі фігурують саме ці четверо священиків. Їх порівнюють із "овечками Божими", чиє гріхопадіння засмучує всю отару.

"...Нам, вірянам УАПЦ, вельми прикро спостерігати за тим, як Високопреосвященніший архиєпископ Мстислав на очах у всієї України та за участю кліриків його Єпархії демонструє неприйнятну для архиєрея та ченця розкуту сексуальну поведінку та грубо порушує священні канони (27, 42 та 54 правила святих апостолів)…", - зазначається на сайті.

Відео "ТСН" із YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів