Корольова: Світ з'їхав із глузду в тій частині землі, де Україна

22 жовтня 2016, 11:30

Російська співачка українського походження Наталя Корольова прокоментувала рішення СБУ про заборону їй в'їзду в Україну на 5 років, назвавши себе жертвою політичного піару, зокрема піару Юлії Тимошенко.

Артистка обурена тим, що її записали в "шпіонки Кремля", і що тепер вона може вже ніколи не побачити живою свою бабусю, котрій уже 94 роки.

Своїми емоціями щодо цього вона поділилася з російськими та українськими ЗМІ.

"Я з подивом дізналася з Інтернету, що я – "шпіонка з Кремля" і багато інших небувальщин. Але щоби маразм досяг такого градусу… Я розумію, що є в Україні великі фантазери, але не до такого ж ступеня! Тут уже в ранг фантастів їх треба включати. Герберт Уеллс із його "Війною світів" міг би постояти осторонь порівняно з тим, що пишуть про мене", - поділилася зірка з виданням "Комсомольская правда".

 Корольова вважає себе жертвою піару українських політиків

"Вважаю, що певні люди просто вирішили на мені попіаритися. Тимошенко ж замало піару! Іншим теж, я вже просто не пам’ятаю їхні прізвища… Це все називається: "Світ з'їхав з глузду – в тій частині землі, де Україна". Я просто не можу знайти пристойних слів – мені їх складно підібрати…", - сказала вона "Московскому комсомольцу".

На думку Корольової, чиє справжнє прізвище Поривай, ця заборона позбавила права вибору людей, котрі розкупили квитки на її концерт в Палац "Україна", що мав відбутися 14-го грудня. Тоді як право вибору – це те, за що стояв Майдан. Співачка вважає, що в такий спосіб політики відволікають народ від важливіших проблем у країні.

На думку співачки, Україна збожеволіла

"Тобто люди хочуть прийти на концерт, вони обирають своїми грошима. Хоча ви розумієте, там смутний стан у країні, люди зубожіли. Вони готові нести гроші, прийти на концерт, вони проголосували грошима, не лише своєю любов'ю до артиста, а ще й гаманцем", - вважає співачка.

"Росіяни та українці, ті, що "мислять", нормально між собою спілкуються – немає ніякого розбрату, розборок. А "зомбовані" йдуть на поводу інформаційної пропаганди. Не треба створювати штучно ситуацій, коли українську та російську нації зіштовхують лобами. Час і так надто агресивний. Якщо вже "своїх" ділити на "зовсім своїх" та "не надто своїх" – що ж далі?", - сказала Наталя в коментарі "Комсомольской правде в Украине".

"Люди, в мені тече українська кров, що ж мені, з вен її викачати?", - додала вона.

 Артистка мала виступити в Палаці "Україна" в грудні

Корольова підкреслила, що, оскільки її родина живе на три країни, і розуміючи "непросту політичну ситуацію", вона завжди займала нейтральну позицію, хоча її й намагалися провокувати на якісь висловлювання.

Наталя прокоментувала свої фото з Володимиром Путіним, котрі мали великий резонанс у ЗМІ.

"І що далі? Вони екстрасенси? Хіба на фотографіях видно ситуацію, котру вони  (критики) описують? Якщо так, мені було б дуже приємно, якщо я – улюблена співачка нашого президента. Проте особисто я такої інформації не маю. А писаки з України, вочевидь, мають", - зазначила артистка.

 Корольова була б рада бути улюбленицею Путіна

"У мне в архівах є дуже багато фотографій із президентами, видатними політиками різних країн. І що? Я популярна, відома красива жінка", - відрубала Наталя.

Співачка підкреслила, що "пів-України спокійно відпочиває в Криму", тобто й їх СБУ мала б так само "закрити", як і її.

"Це реальний прецедент, людей залякують. Ти не можеш мати своєї точки зору, не можеш висказати те, що тобі не подобається… Не дай Боже щось сказати! Все! Ворог народу! Розумієте, до чого це йде?", - наголосила артистка.

У своєму Instagram Корольова теж звернулася до шанувальників, перепросивши за те, що "виявилася безсилою перед продажними брехливими та боягузливими людиськами", котрі підло розлучили її з ними на довгих 5 років.

Сегодня произошел вопиющий прецедент! В Украине депутаты Верховной рады отобрали у своего народа право выбора. 14 декабря в палаце Украина должен был состояться мой концерт «Магия Л», все билеты были раскуплены без рекламы и афиш, я хотела объявить дополнительный концерт, и тут все началось… с формулировкой: «запретить въезд гражданке РФ Порывай Н., как человеку своим творчеством представляющему угрозу для Украинского государства». Я за 25 лет творческой деятельности много небылиц и брехни читала в свой адрес, но чтобы песни Маленькая страна, Киевский мальчишка, Ласточка, Твой мир… представляли угрозу…..?! Киев для меня не просто родной город, Киев - это моя душа! А самое главное и важное Киев – это люди… добрые, гостеприимные, мудрые. Простите меня мои земляки! Я хотела приехать с концертом для Вас! С добром и с миром в это не простое время для Украины. Простите за то, что вы ждали нашей встречи, а я оказалась бессильна перед продажными лживыми и трусливыми людишками, которые за моей спиной подло и гадко осудили, приговорили, и разлучили нас с вами на долгих 5 лет!

Світлину опубліковано користувачем Наташа Королева (@natellanatella) Жов 21, 2016 о 8:07 PDT

Як відомо, ініціатором заборони Корольовій в'їзду до України стала депутатка Оксана Корчинська, котра надіслана відповідне звернення до СБУ.

Фото з Instagram Корольової 

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів