Онопка виправдовує "недорослого" чоловіка: Йому всього 34, і його спровокували

25 січня 2017, 11:19

Модель Сніжана Онопка обурена ситуацією, яка склалася навколо її чоловіка – Миколи Щура.

Судове рішення, за яким Миколу посадили під домашній арешт на два місяці, Сніжана вважає заангажованим, а чоловіка виправдовує його молодим віком.

У своєму Instagram Онопка також визнала, що вони з Щуром бувають нахабними, але загалом порядні.

Коментуючи статтю на сайті "Politeka", у якій адвокат Щура розповів про ангажованість судді, Сніжана запитала, чому ведеться полювання на її чоловіка.


"…Чому ведеться полювання, не побоюся цього слова, на мого чоловіка? Він ніколи не був судимий, він допоміг дуже багатьом людям і ніколи про це не кричав", - заявила модель.

Онопка у мережі обурилася через заангажованість суду

"Так що ж відбувається насправді, кому вигідно виставити мого чоловіка Миколу Щура винним, коли будь-хто, хто об'єктивно переглянув відео, побачить, що це не так! І якщо ви запитаєте у мене, чи виправдовую я хамство свого чоловіка в райвідділі, я відповім - ні, але його спровокували, і потрібно врахувати, що йому всього 34 роки. Дорослий, може, і промовчав би, але не мій чоловік", - зазначила Сніжана.

"Моє найбільше кохання... Залишайся сильним і будь собою. Я завжди з тобою", - підписала це фото Онопка

"Підтвердження провокації є, але на жаль їх не включили в ролики, які надали громадськості. Скажіть мені, тільки чесно, хто з нас не лаявся з людьми у формі? Думаю, таких мало. Так, можливо, ми занадто зухвалі, іноді нахабні, але ми порядна сім'я, яка не заслуговує такого ставлення", - підсумувала модель.

"Нахабна, але порядна" Сніжана упевнена, що чоловік на заслужив на подібне цькування

Нагадаємо, у результаті конфлікту Щура з поліцейськими, на нього завели справу. Після судового засідання, на якому було надане відео сварки, Миколу посадили під домашній арешт.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів