В Одесі зірвали концерт Лободи: Димові шашки, сльозогінний газ і бійка. ФОТО

29 травня 2017, 09:27

Співачка Світлана Лобода, котра не приховує свої вояжі до Росії, залишилася без концерту в Одесі.

Активісти низки патріотичних організацій домоглися скасування виступу артистки в нічному клубі "Ібіца" в Аркадії, який був запланований на 28 травня.

Лобода так і не виступила в Одесі

Перед концертом Лободи відбувся мітинг під час якого активісти вимагали "зупинити виступ та вигнати виконавицю, бажано з позбавленням її громадянства України", повідомляє одеське видання Думская.

Ось так "палко" зустрічали Свєту

Для забезпечення порядку на місці події прибуло чимало правоохоронців. Проте, їм так і не вдалося уникнути сутичок.


Зокрема, під час бійки в хід пішли петарди, димові шашки і хтось навіть застосував сльозогінний газ.

"Поліція намагалася провести особистий огляд двох активістів, однак ті відмовилися, через що виникла бійка, під час якої хтось застосував сльозогінний газ. Активістів, які відмовилися від огляду, було затримано. Згодом їх відпустили", - йдеться у повідомленні видання.

Також було два повідомлення про нібито замінування клубу "Ібіца".

Зрештою організатори вирішили скасувати концерт Лободи і усі присутні розійшлися.

А саму Світлану після зриву виступу вивезли з міста на катері, пише Одесса Медиа.

Продюсерка співачки Нателли Крапівіна вже прокоментувала ситуацію в Одесі, написавши розлоге повідомлення в Instagram.

"Друзі! Вчора ми скасували концерт в Одесі в клубі "Ібіца" в зв'язку з черговими провокаціями і реальною загрозою вашої безпеки. Сценарій колишній. Всі ті ж персонажі. Сьогодні мені навіть не хочеться акцентувати увагу на тому хто ці люди, які організації вони представляють. головне, що це громадяни нашої країни. І це страшно", - почала вона.

"Єдиним пріоритетом для нас завжди була і буде ваша безпека. Сьогодні було дуже багато молодих людей і навіть дітей. коли в них полетіли димові шашки і петарди - ми прийняли рішення скасувати концерт.В будь-якій країні, в якій запанував режим, гине в першу чергу культура. І, на жаль, ми опинилися на цьому рубежі", - упевнена Крапівіна.

друзья! вчера мы отменили концерт в Одессе в клубе Ибица в связи с очередными провокациями и реальной угрозой вашей безопасности. сценарий прежний. все те же персонажи. сегодня мне даже не хочется акцентировать внимание на том кто эти люди, какие организации они представляют. главное, что это граждане нашей страны. и это страшно. единственным приоритетом для нас всегда была и будет ваша безопасность. сегодня было очень много молодых людей и даже детей. когда в них полетели дымовые шашки и петарды - мы приняли решение отменить концерт. в любой стране, в которой воцаряется режим, гибнет в первую очередь культура. и, к сожалению, мы оказались на этом рубеже. пока мы не научимся уважать права и свободы друг друга, мы не то что не станем частью Европы, нас ждет страшнейшая деградация во всех отраслях и направлениях жизни. всем хорошего настроения и добра! Одесса, мы очень любим тебя. И знаем, что это взаимно! а мы продолжаем наш тур и уже 30го мая увидимся на концерте в Тель-Авиве. потому что музыка не имеет границ. #лобода #loboda #ибица #одессаслободой @lobodaofficial

Публикация от Natella Krapivina (@natellakrapivina) Май 28 2017 в 11:08 PDT

Нателла вважає, що "поки ми не навчимося поважати права і свободи один одного, ми не те що не станемо частиною Європи, нас чекає страшна деградація у всіх галузях і напрямках життя".

І наостанок додала, що "музика не має кордонів".

Нагадаємо, днями Лобода хвалилася, що її запросили ведучою російської музичної премії.

Фото Думская, Одесса Медиа, Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів