"Котічєк" Мухарський заявив, що виплатив Єгоровій майже мільйон аліментів

10 листопада 2017, 15:34

Шоумен Антін Мухарський заявив, що за три роки судової тяганини зі своєю колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою виплатив їй аліментів на майже мільйон гривень.

Про це він заявив у своєму Facebook.

Крім того, Мухарський виклав відео, на якому Єгорова каже, що у її будинку розмовляють російською мовою, і тому не пускає екса до дітей.

"Котічєк, нє гоні бєса", - каже Єгорова Мухарському
Мухарський за три роки виплатив майже мільйон гривень на трьох своїх дітей

"Але сьогодні я побачив вже колишню дружину в якості експерта із сімейного права на засіданні комітету Верховної Ради, де обговорювалося питання нового закону "Про стягнення аліментів". Поруч - купа поважних людей, які уважно слухають історії про "націонал-фашиста", "падонка-алімєнтщіка" і "підступного зрадника", який на цей момент (це якось усюди замовчується) виплатив своїм дітям за три роки 901 457 гривень", - заявив Антін.


"Тож якось дуже пригадалася СМСочка трьохрічної давнини: "Ну, котічєк, тєбє пі#да. Ході оглядивайся!" - написав Мухарський.

Також Антін знову згадав про "серйозних прокровителів" Єгорової, через яких його справу затягують, а борги лише зростають.

Нещодавно Єгорова поскандалила з патрульними, а перед тим заявляла, що не хоче, аби Мухарський говори із дітьми українською.

Фото та відео з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів