Скандальна "секс-хижачка" Рибка заявила, що її зґвалтували й тепер мусять узяти заміж

9 лютого 2018, 09:57

Новоспечена письменниця та "мисливець на мільярдерів" Настя Рибка, на яку днями звалилася скандальна слава, не збирається скидати обертів. Галас навколо її катання на яхті з олігархом Олегом Дерипаскою та заступником голови уряду РФ Сергієм Приходько ще не вщух, а кралечка підкинула нову, ще гарячішу тему.

Настя заявила, що на тій яхті вона стала жертвою групового зґвалтування, відтак мільярдер тепер мусить узяти її заміж, врятувавши тим самим її дівочу честь. Щоправда, потім вона назвала все це "троллінгом тупих бабів".

Настя заявила, що на яхті олігарха стала жертвою групового зґвалтування

Відеозвернення Рибка, котрій ледве вдавалося стримувати усмішку, запостила у своєму Instagram.

Вона повідомила, що заручилася підтримкою представників відомого російського ток-шоу та готова йти на телебачення.


"Тепер я можу розказати всім, яку усе було насправді на цій яхті. Я раніше боялася розповісти це, бо я розумію, які це люди, чим це загрожує мені... Я взагалі не думала, що це колись вийде назовні. Насправді це було групове зґвалтування. І я хочу, щоби ці люди відповіли перед законом", - заявила Настя.

Рибка поставила Дерипасці ультиматум

"Тому що в мене є честь та почуття власної гідності, і я хочу, щоби Олег вирішив, як саме ми будемо розбиратися з цим питанням. Я бачу два варіанти вирішення цього питання: або він зі мною одружується, і тим самим я не втрачу свою честь та гідність, або я напишу заяву на зґвалтування групове і добиватимуся того, щоби і він, і його друг прийшли на "Пусть говорят" і розказали, як це було насправді, і відповіли за свої вчинки", - попередила дівуля.

За розслідування її пригод на яхті Рибка подякувала Олексієві Навальному, який, упевнена кралечка, уже теж встиг у неї закохатися.

Новоспечена письменниця вимагає, щоби її узяли заміж

У наступному ж своєму відео Настя, котра, схоже, вже просто не може зупинитися, запевнила, що заява щодо зґвалтування була троллінгом - але з високою метою. Кралечка звернулася до російського уряду з вимогою в ім'я демографії змінити законодавство щодо сексуальних переслідувань жінок чоловіками.

"Нам, молодим дівчатам, подобається, що чоловік у будь-якому віці проявляє сексуальну активність! І це добре! Радіти треба, що мужики на яхті відпочивають з дівчатами, а не цькувати їх за це! Секс має заохочуватися на рівні держави, коли демографія в дупі!", - закликала Рибка.

Нагадаємо, Рибка, котра завдяки чудодійним секс-тренінгам буцімто досягла рівня "жінки-наркотика", описала процес зваблення олігарха Дерипаски у своїй книзі. У її творінні, під кодовим прізвиськом "Тато" буцімто фігурує і Приходько, а один із розділів натякає на те, що секс у Насті був і з ним.

Фото з Instagram Рибки


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів