Історія весіль Віндзорського палацу: гей-скандал та архівні ФОТО

4 травня 2018, 14:15

Весілля британського принца Гаррі з американською актрисою Меган Маркл стане шістнадцятим весіллям, яке відбудеться в Віндзорі з 1863-го року.

Якими вони були, ті наречені, вирішив нагадати палац, поширивши в Twitter архівні фотографії. Та не для всіх цих пар після одруження настало "і жили вони довго і щасливо".

Як пише Вікіпедія, союз Марії Луїзи Шлезвіг-Гольштейнської з принцом Арібертом Ангальтським виявився бездітним та нещасливим - воно й не дивно, враховуючи нетрадиційну орієнтацію чоловіка.

18-річна онука королеви Вікторії була зачарована Арібертом, якого зустріла на весіллі родичів у Берліні.


"...Повністю потрапила під його чари - іншими словами, закохалася", - писала вона пізніше в своїх мемуарах.

Такою була онука королеви Вікторії в день свого весілля

Менш ніж через чотири тижні після їхнього знайомства Марія Луїза прийняла його пропозицію руки та серця, пише сайт Royal Central. Закохана принцеса не зважала на натяки ЗМІ щодо того, що з молодиком "щось не так".

Через вісім місяців, у липні 1892-го року пара одружилася, і Аріберт забрав юну дружину до Німеччини. Тут і закінчилася чарівна казка: Марія Луїза потерпала від байдужості чоловіка, який лишав її саму, тижнями не буваючи вдома.

"...Я не була бажана. Моя присутність його дратувала, ми були дві абсолютно чужі людини під одним дахом", - зізнавалася принцеса.

Принцеса Марія Луїза та принц Аріберт, 1891-й рік

Шлюб анулювали через 9 років, за сприяння королеви Вікторії. Повідомлялося, що причиною була лиха вдача Аріберта, але насправді це сталося після того, як принца підловили на сексуальному зв'язку з одним зі служників.

Марія Луїза повернулася до Лондона. Вона більше так і не вийшла заміж та до самої смерті не знімала Арібертової обручки.

Принцеса так ніколи й не забула та не розлюбила чоловіка-гея?

Нагадаємо, Єлизавета ІІ з принцом Філіпом вінчалися в Вестмінстерському абатстві. Й було це в тяжкі післявоєнні роки, тож за свою весільну сукню майбутня королева розплачувалася купонами.

Відео з Twitter королівської родини Великої Британії, фото з сайту Royal Collection Trust

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів