Чоловіка Лорак у Києві підловили за пестощами з незнайомкою. ВІДЕО

30 липня 2018, 15:02

Поки Ані Лорак роз’їжджає по фестивалях на роздає інтерв’ю про свою незалежність і працьовитість, її чоловік Мурат непогано почувається в Києві у компанії інших жінок.

Принаймні днями його бачили у караоке-клубі з незнайомою брюнеткою. Мурат погладжував жіночку по внутрішній частині стегна та досить інтимно обіймав за талію.

Відео вього цього оприлюднило російське видання Super.ru.

Мурат зраджує Кароліну просто у всіх на очах?

Пока Ани Лорак @anilorak выступает на всевозможных фестивалях, её муж тоже срывает аплодисменты — в киевском караоке-клубе. Нам стало известно, что муж Ани Лорак Мурат Налчаджиоглу @muratnalca проводит вечера в объятиях молодой киевлянки. Бурное свидание попало в объектив нашего гражданского журналиста. Весь вечер турецкий бизнесмен не отрывал глаз и рук от своей спутницы: Мурат нежно обнимал девушку, гладил внутреннюю сторону её бедра и что-то шептал ей на ухо. Караоке пара покинула также вместе далеко за полночь и изрядно навеселе. Нам удалось узнать, ради кого Мурат пожертвовал репутацией образцового семьянина и отношениями с Ани. Подробнее - по ссылке в профиле! А вы бы простили измену?

A post shared by SUPER (@super.ru) on Jul 30, 2018 at 1:20am PDT


Кажуть, подружку Мурата звуть Яна Беляєва.

Super.ru пише, що це і є та незнайомка, з якою Мурат начебто зраджував Кароліну

Як відомо, Мурат більшу частину проводить у Києві з дочкою Софією, а Лорак тим часом гастролює у Росії.

Відео з Instagram Super.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів