Журналісти "ТСН" постали проти участі жінки Медведчука у "Танцях"

9 серпня 2018, 09:26

Команда журналістів Телевізійної служби новин публічно виступила проти імовірної участі дружини Путінського куму Віктора Медведчука, телеведучої Оксани Марченко у новому сезоні шоу "Танці з зірками".

Про це у своєму Facebook повідомила телеведуча Соломія Вітвіцька, додавши підписи усіх своїх колег.

"Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму", - йдеться у заяві "ТСН".


Утім, позицію журналістів не дуже розділив гендиректор "1+1" Олександр Ткаченко.

"Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в "1+1 медіа" будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, в тому числі, і з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті "Танці з зірками" беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань", - заявив він.

"Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті - в тому числі, і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів", - прокоментував Ткаченко.

Тепер зрозуміло, чого Марченко так активно приводить себе у форму - готується вийти на паркет

Тим часом, Марченко продовжує займатися спортом, щоби в танці виглядати стрункою та підтягнутою.

До речі, усі ж пам'ятають, як Медведчук із Путіним шампанське на дачі в Ялті дудлили?

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів