Позбавлена корони "Міс" Дідусенко заявила, що боротиметься з дискримінацією на конкурсі

25 вересня 2018, 10:32

Вероніка Дідусенко, яку позбавили корони "Міс Україна"-2018 через брехню, вирішила боротися за своє право на перемогу у конкурсі.

Як повідомляє "ТСН", дівчина заявила, що вимоги до учасниць конкурсів краси - бути незаміжньою і без дітей - це дискримінація прав таких, як вона.

Тому добровільно відмовлятися від титулу Дідусенко не збирається і на "Міс Світу" у Китай планує поїхати. Хоча публічно про свої наміри поки не оголошує.

Вероніка приховала від організаторів "Міс Україна" факт свого розлучення та материнства, а це є порушенням міжнародних правил конкурсу, а не просто забаганкою українського оргкомітету

У свою чергу, юристи конкурсу наголосили, що їхати до Китаю Дідусенко в жодному разі не може. Існують правила, яких Україна має дотримуватися, і під загрозою може опинитися подальша наша участь у цьому конкурсі.


До речі, захищати Вероніку взявся її, як виявилося, бойфренд – позаштатний радник голови АП Геннадій Курочка. Про це він написав на сторінці у Facebook у коментарях до свого ж повідомлення про стосунки з Дідусенко.

Курочка оголосив про роман із Дідусенко якраз того дня, коли її позбавили титулу

Оргкомітет також повідомив, що грошовий приз у розмірі 300 тисяч гривень не встигли перерахувати переможниці.

Нагадаємо, нову володарку звання "Міс Україна"-2018 обере те саме журі. Її ім'я оголосять 30-го вересня.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів