Учаснику Нацвідбору на "Євробачення" розбили обличчя у метро

5 лютого 2019, 12:26

Учасник цьогорічного Нацвідбору на "Євробачення" Андрій Хайат або Khayat став жертвою хуліганів у київському метро. Хлопцю розбили обличчя просто так.

Про це він повідомив у своєму Instagram, показавши підбите око.

Як розповів виконавець у коментарі "Комсомольській правді в Україні", до нього у вагоні метро підійшли три хлопця.

"…Один з них каже: "Це ти з телевізора?" Я звик до того, що люди впізнають мене, я завжди простягаю руку, щоб привітатися. А тут замість того, щоб привітатися, людина б'є тебе в обличчя! Вони були схожі на тих, хто недавно вийшов з місць позбавлення волі", - розказав Андрій.


 
Андрія побили просто у вагоні метро на очах у людей

Співака обурило те, що ніхто навіть не намагався йому допомогти.

"Найбільше мене вбило те, що люди просто стоять і дивляться. Нехай там жінки, які не можуть нічим допомогти, але в вагоні були чотири людини в формі Нацгвардії. Вони навіть не намагалися допомогти", - обурився Андрій.

Хайат додав, що найбільше дісталося його музикантові.

"Я почуваюся нормально. Зараз про це згадую з усмішкою, але мені стає сумно, що у нас є такі люди. А моєму другові дісталося набагато більше, ніж мені. Його просто штовхали ногами, в тому числі в обличчя", - розказав співак.

 

Заяву в поліцію виконавець не написав.

"Побої я не знімав, тому що мені це зараз не потрібно. З поліцією ніяких справ не хочу мати. Все одно це ні до чого не приведе. В Україні так все відбувається, що у результаті якихось подій можеш стати обвинуваченим. Мені не потрібні розгляди. Слава Богу, що не було ножа або ще чогось", - пояснив він.

"З учасниками Нацвідбору я обговорював цю ситуацію. Всі ми намагаємося говорити на тему музики і її розумінні. Про яке розуміння йдеться? Якщо людей серед білого дня гамселять на вулиці, і ніхто на це не реагує!", - обурився Khayat.

Нагадаємо, 9-го лютого відбудеться перший півфінал Нацвідбору на "Євробачення"-2019, а Khayat виступатиме у другому півфіналі - 16-го лютого.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів