Тамада-баттл: колега звинуватив Джеджулу у нападі, а той викликав його на ринг

19 березня 2019, 10:39

Світ організаторів і ведучих свят - це не лише повітряні кульки, тости та конкурси. У ньому вирують пристрасті, яким позаздрили б мафіозні клани Італії.

До 18-го березня мало хто знав про тамаду і ведучого корпоративів Володимира Такудіса. Але після того, як він звинуватив у нападі і насильницькому голінні свого колегу – Андрія Джеджулу, про нього заговорили не лише у Facebook, але й у пресі.

Суть конфлікту полягає в тому, що Такудіс разом із колегою Володимиром Остапчуком на весільній конференції пожартували про інших, більш відомих і досвідчених колег, зокрема і про Джеджулу.

Останньому не сподобався цей жарт настільки, що за словами Такудіса, Андрій разом із двома "братками" напав на нього, примусив записати вибачення на відео та ще й бритвою зрізав йому волосся на голові.


Все це Такудіс докладно описав у своєму Facebook, проілюструвавши світлинами поголених місць.

У свою чергу Андрій Джеджула так само дуже докладно описав ситуацію зі свого боку, заявивши, що слова Такудіса про напад і гоління - це наклеп. Також шоумен виклав відео, на якому Такудіс нібито визнає, що жарт був невдалим.

Але Джеджулі виявилося замало, і вже наступного дня він виклав відео, на якому викликав Остапчука, який зараз в Канаді, і Такудіса на ринг.

Такудіс і Остапчук поки не відповіли на виклик Джеджули.

Нагадаємо, у листопаді 2014-го Джеджула і сам заявив про побиття, тільки тоді його начебто побили арматурою, ножем і молотком.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів