Welcome to hell: студентки фізмата КПІ шокували мережу фото у стилі садо-мазо

3 квітня 2019, 13:47

Студентки фізико-математичного факультету Київського політехнічного інституту імені Сікорського ошелешили мережу своїми фото в Instagram.

Дівчата, яких, певно, всі уявляли скромними задротками в окулярах, зробили світлини у стилі БДСМ та обурили багатьох поборників моралі у соцмережах. Причому моделі позували у спідньому, а не без нього.

Метою фотосесії було обрати учасниць конкурса "Міс КПІ". А тема відбору звучала як "Welcome to Hell".

Організаторка конкурсу, студентка 2-го курсу Ліза Татаріна розповіла "Українській правді. Життя", що тема пекла дуже символічна, адже на фізматі вкрай важко вчитись.


"Це конкурс для студентства. Уявіть, що роблю пиріг мамі з курагою, а сестра ображається, бо в неї алергія на курагу. Але ж це пиріг для мами", - так відповіла Татаріна на зауваження про те, що конкурс поливають брудом у мережі.

"У нас звичайний конкурс: танці, дефіле і таке інше. Я дивилась фото інших місок. Там і не таке було".

 
"Бурлящий огонь естества, что поглощает все намеки на иные чувства. Хлыст молнии, ведущий бурю. Грохот разъярённого вулкана и дикая мелодия сладостного хаоса. Идолизируя свободу ненависти, даём волю разрушению", - саме такі підписи під фото в Instagram студради
 
У конкурсі беруть участь студентки різних курсів, тому не факт, що всі повнолітні
 
"Гнев часто способствует очищению, являясь неким исцеляющим процессом в момент жестокого стресса", - пишуть дівчата
 
А як ви собі уявляли студенток фізмата?
 
"Чревоугодие - это стремление заполнить духовную пустоту пищей, победа физических потребностей над моральными. Мало кто может отказать сладкому. А какой твой грех?"
 
 
 
"Welcome to Hell" як то кажуть

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів