"Їм всюди ввижається гестапо та СС": російські ЗМІ приписали Руслані носіння нацистського шеврона

27 березня 2022, 15:26

Російські ЗМІ поширили інформацію про те, що співачка Руслана носить шеврон СС "Галичина".

Артистка бурхливо відреагувала у мережі, заявивши, що росіянам усюди ввижається нацизм та гестапо.

У своєму Instaram зірка пояснила, що носить шеврон із зображенням Руського Лева.

"Російська пропаганда у своїх "найкращих" традиціях. Пошук "нацистів" там, де їх нема, у той час, коли справжні націонал-рашисти тільки те й роблять, що наслідуючи геббельсівську пропаганду і переймаючи всі прийоми смердючої суміші гітлерівської та сталінської ідеологій, знищують мирне населення (дітей, жінок, старших людей), знищують міста…", - зазначила Руслана.


"Вони знову звернули на нас увагу. Написали, що я з "гітлерівським" шевроном СС "Галичина" співаю Гімн України… Той шеврон, який я тримаю в руці – це шеврон із зображанням Руського Лева. Прохання не плутати ні з рашизмом, ні будь-чим іншим, пов’язаним з покаліченою психопатом-недоцарем росією. Недоросія недопутіна не має жодного стосунку до слова "Русь" та "руський", - наголосила співачка.

 
Цей шефрон росіяни сприйняли за нацистський

"Цей шеврон є шевроном 103 окремої бригади територіальної оборони. Зображення на ньому повторює герб Руського королівства, герб Руського воєводства й герб Західно-Української Народної Республіки і не має ніякого відношення ні до СС, ні до Гестапо, ні до Гітлера, ні до Геббельса, в діях яких "черпає" своє параноїдальне натхнення кремлівський ліліпут духа та кат свободи", - запевнила Лижичко.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

#MusicForUkraine: Руслана закликала приєднатися до відбудови культурної спадщини України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів