"Загугліть слово "вдячність": Камінську засудили за скарги на Європу

10 червня 2022, 15:38

Співачка Слава Камінська, яка неодноразово казала, що в Нідерландах їй не подобається, але вона залишається за кордоном заради безпеки дітей, розгнівала підписників свого Instagram черговою скаргою.

Артистка розказала, що її маму виселили з соціального житла, щойно зіркова донька "за купу грошей" зняла помешкання та переїхала.

"Європа? Та ну її в дупу!", - написала обурена Слава.

 
Славі в закордоні дуже не подобається, але вона залишається заради сина і доньки
фото з instagram камінської

"Я зняла квартиру в Ротердамі. Мама моя прописана досі там, де ми жили. Її звідти вигнали. Ось так от люблять українців", - сказала співачка в відео, яке потім видалила.

У сторіс зірка була не менш емоційна.

"Скажу, що я трохи в шоці. Всі ми: "Європа за нас". Що це за нас? Ніхто не за нас, люди, камон... Я приїжджаю туди, де ми прописані, а там живе якась шльондра!", розповіла вона.

Також Слава несподівано заявила, що враховуючи, як огидно поводяться українці за кордоном, незабаром "ми будемо гірші за арабів". Щоправда, ці сторіс артистка зберігати як пост не стала.

View this post on Instagram

A post shared by @breakingnewsua

Як припускають підписники Камінської, держава перестала надавати безкоштовне житло її мамі, оскільки Слава в змозі його орендувати. Її нарікання зібрали чимало гнівних коментарів.

"Так, Славо, вам потрібно загуглити слово "вдячність", словом "нахабство" ви вже оволоділи!... Не треба так говорити про людей, котрі вже три місяці приймають у себе українців. Це не санаторій. Будьмо вдячні... Чому говорить вона, а встидно мені...", - пишуть артистці.

Камінській радять іти працювати, а не просто жити, мовляв, Європа не зобов'язана надавати все безкоштовно. Або ж повертатися до України.

Нагадаємо, раніше Слава говорила, що в Нідерландах їй холодно і люди "нордичні". Зате артистка опанувала нові вміння: давати дітям раду без няні, прати речі та заправляти машину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Гріх жалітися": Камінська з дітьми показалася "у всій красі" на пляжі Гааги. ФОТО

"Це фашизм, а не патріотизм": Камінська відповіла на хейт через мову та бездіяльність

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів