"Цинізм найвищого ступеню": Огнєвіч розказала, що їй запропонували росіяни

22 лютого 2023, 11:45

Співачка Злата Огнєвіч розказала про інцидент з росіяніми, які попри війну запропонували їй співпрацю.

У відео в мережі вона розповіла дві абсурдні історії і закликала відмовитися від російськомовного контенту.

"Мушу із вами поділитися двома історіями, бо настільки вони безглузді, що я просто не можу це носити в собі. Почну з більш короткої безглуздої історії: до мене, до моїх представників звернулися за рекламою, щоб я прорекламувала (і тут слухайте) російські товари.

Тобто люди, які живуть в росії, вважають абсолютно нормальним, що я буду тут, в Україні рекламувати російські товари. Що в них у голові, я, чесно, не знаю", - обурилася Злата.


 

"Друга історія - це взагалі якийсь лютий крінж. Слухайте уважно: якийсь тіп живе в росії, і звернувся до моєї команди, щоб випустити трек з моїм голосом, з частиною моєї пісні на Spotify (це все монетизувати, популяризувати) і вказати мене співавтором трека.

Тобто по нам гатять ракетами, вбивають людей, забирають території, а ми маємо робити з ними спільні творчі роботи? Я розумію, що там все дуже сумно з пропагандою, зі станом свідомості і розумінням, але, ну, настільки бути цинічними і вважати, що це абсолютно нормально...", - зазначила співачка.

 
"Я вас дуже сильно закликаю, друзі: не слухайте російскомовний контент отой сусідський, чисто принципово, навіть якщо вам дуже подобається. Тому що, якщо ви його слухаєте, ви монетизуєте і допомагаєте збирати гроші", - закликала Огнєвіч

Нагадаємо, у серпні співачка гостро відреагувала на виступ росіянок, які під час концерту в Криму виконали її пісню "Зозуля". Артистка обурилася недолугості горе-співачок та порушенню законів і авторських прав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"На вашому місці я б вмерла від ганьби": Огнєвіч адресувала прокляття рашистам. ВІДЕО

"У мене просто немає сил": Огнєвіч знову стикнулася зі своїм переслідувачем

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів