Український режисер Голубков виїхав із країни та зняв кліп російській співачці, яка підтримує війну

10 березня 2023, 17:15

Український режисер Тарас Голубков, який знімав кліпи для Скрябіна, Артема Пиповарова, Jerry Heil та інших вітчизняних зірок, схоже, вирішив змінити фронт дій.

За інформацією, яку необорежно видав у мережі актор Сергій Главчев, Голубков у Москві зняв кліп співачці Клаві Коці, яка відкрито виступала за війну росії проти України.

Це першим помітив Музвар, після чого Главчев відредагував публікацію, прибравши Голубкова з відміток.


 
Актор Главчев (брюнет по центру) знявся у кліпі Клави Коки і тегнув Голубкова в пості про це. Сам Сергій, до речі, теж українець, уродженець окупованого нині Токмака, виїхав до росії ще до початку повномасштабного вторгнення

Мінкульт у коментарі KP.UA підтвердив, що надав дозвіл на тимчасовий виїзд Тараса Голубкова з 14 по 30 листопада 2022 року, щоби той зняв документальний фільм про війну в Україні The War Diary.

Сам Голубков поки що не відповів на запити кількох українських видань щодо свого виїзду. Але у сюжеті російського каналу "МУЗ ТВ" про зйомки цього кліпу можна побачити Тараса за режисерським пультом.

 
Голубков закрив свої сторінки у соцмережах і не коментує скандал

Цікаво, що це не перший кліп Клави Коки, знятий Голубковим. У 2021-му українець став режисером її відео на пісню "Ла Ла Ла". Кока, між іншим, потрапила під санкції України як особа, яка публічно закликає до агресивної війни, виправдовує і визнає законною збройну агресію росії проти України. У 2020-му Клава їздила в так звану ДНР.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів