Колишня подруга Селени Гомес, яка пожертвувала їй нирку, заявила про цькування й погрози з боку фанів співачки

9 травня 2023, 11:00

Американська акторка Франсія Раїса, яка у 2017-му році врятувала життя співачкці Селені Гомес, віддавши їй свою нирку, стала об'єктом булінгу з боку фанів артистки - тепер уже колишньої її найкращої подруги.

34-річна дівчина отримує страшні погрози.

Про це вона розказала журналістові TMZ, пише Page Six.

 
Селена та Франсія колись були нерозлийвода
фото getty images

Зі слів Франсії, найбільше її ранять коментарі, де їй бажають, щоби хтось дістався до неї та вирізав і другу нирку.

"Ніхто не може виправдовувати насильство, в жодному вигляді або формі, особливо Селена", - наголосила акторка.

Раїса вбачає іронію в тім, що Гомес публічно виступає з закликами щодо захисту ментального здоров'я людей у той час, як її шанувальники дозволяють собі так чинити.

"Той факт, що мене отак булять, завдає мені психічної шкоди. Як на мене, такого ніхто нікому не побажає, а вона в буквальному сенсі десь там говорить "Будь ласка, припиніть". Я не розумію, чому це відбувається", - зізналася дівчина.

На початку травня, відповідаючи на напитання репортерів, чи віддала би вона свою нирку Гомес іще раз, Раїса відповіла, що "однозначно ще раз поговорила би з кимось щодо донорства органів та цього процесу", але зазначила, що це "було того варте".

 
У 2017-му році акторка врятувала життя подрузі
фото з instagram гомес

Яка кицька пробігла між Селеною та Франсією, достеменно невідомо. Як дізналося видання The Daily Mail від джерел, дівчата серйозно посварилися через рік після операції Гомес. Раїса була обурена, що подруга, побувавши на межі смерті та отримавши донорський орган, знову вживає алкоголь. Співачка у жовтні 2018-му погодилася піти на реабілітацію, і вони з Франсією знову стали близькі. У грудні 2019-го подружки навіть набили парні тату.

Тим не менш, у листопаді 2022-го, даючи інтерв'ю Rolling Stone, Гомес заявила, що єдина її подруга в цій індустрії - це Тейлор Свіфт. Раїса у соцмережі прокоментувала це несподіване зізнання одним словом: "Цікаво". Згодом той коментар було видалено. Більше вона не фолловить Селену в Instagram.

"Перепрошую, я не назвала всіх, із ким знайома", - не надто вдало спробувала виправдатися Гомес, коментуючи TikTok-відео, де обговорювали цю ситуацію.

Як відомо, Селена Гомес хворіє на системний червоний вовчак. Саме через нього її власні нирки стали відмовляти.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Гомес у сльозах присвятила почесну нагороду своїй рятівниці. Зворушливе ВІДЕО

"Я брехала": Селена Гомес зізналася, як насправді сприймає бодішеймінг

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів