Вагітна - сиди вдома: Ріанну розкритикували через вірусне відео з нічного клубу

24 травня 2023, 16:30

Співачка Ріанна, яка має 1-річного сина і скоро народить вдруге, все ж знаходить час та енергію на розваги. Днями вона та її партнер, репер A$AP Rocky побували в нічному клубі.

Може, широкий загал би про це й не дізнався, якби не один неприємний інцидент. У закладі сталася бійка, і запис, як Рокі кричить на забіяк, завірусився в мережі.

 
Це Ріанна в Нью-Йорку на початку травня. Зараз її животик, напевне, ще більший
фото getty images

Чимало коментаторів похвалили репера за те, як він "увімкнув Гарлем", захищаючи Рірі. У інших виникло питання: чи варто жінці при надії відвідувати такі місця.

"Ви всі, нігери, негайно поводьтеся як джентльмени. Тут моя леді. Ви всі, нігери, припиніть цю срань, чуваки. Не робіть цієї срані в цьому приміщенні. Припиніть цю срань, поводьтеся як джентльмени в нашій присутності", - вимагав A$AP Rocky у мікрофон.

Інернет-користувачів насмішило те, що артист сказав "у нашій присутності", наче мав не увазі не те, що не годиться битися при вагітній жінці, а дещо інше.

"Сер, не беріть вашу вагітну леді до клубу... Селебріті або ні, вона вагітна і її не повинно бути у клубі!", - радять Рокі.

"Вагітна - будь удома... не в нічному клубі серед п'яних/обдовбаних людей... Перепрошую, але якого хріна Ріанна там робить, міючи шість чи скільки там місяців вагітності? Теж поводьтеся серйозно. Ми знаємо, як у нічних клубах все може піти не так", - пишуть коментатори.

Нагадаємо, подейкують, що Ріанна та A$AP Rocky потайки вже давно одружилися, причому без шлюбного контракту.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

ЗМІ нарешті вивідали ім'я 1-річного первістка Ріанни

"Дзвоніть ейчару": дуже вагітна Ріанна у спідньому влаштувала бешкетну офісну фотосесію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів