Поліція з'ясує, чим займалися Каньє Вест без штанів та його жінка у Венеції

5 вересня 2023, 16:20

Американський репер Каньє Вест та його дружина Б'янка Сенсорі, яка нещадно епатувала Італію своїми "голими" луками, схоже, догралися. Парочкою, точніше, їхньою поведінкою під час поїздки на водному таксі, займеться поліція Венеції.

Причиною стали пікантні кадри, зроблені папараці. Про це пише The Daily Mail.

 
А могли би просто привезти з Італії по магнітику...
фото getty images

На фото схоже, що 46-річний Каньє сидить зі спущеними штанями. Б'янка ж ніби стоїть перед ним навколішки.

View this post on Instagram

A post shared by TMZ (@tmz_tv)

"Існують стандарти благопристойної поведінки на публіці, яких мають дотримуватися туристи та місцеві, і будь-які порушення будуть суворо каратися", - наголосили в поліції.

"Фотографії Веста зі спіщеними штанями в таксі, коли він та його партнерка перепливали лагуну, побачив весь світ. Чітко видно, що його штани наполовину спущені, і ми отримали скарги від людей, які були тому свідками. Ми ідентифікували водія човна та запитаємо і його, що він бачив", - говориться в заяві.

Речник компанії, якій належить човен-таксі запевнив, що водій, якби помітив, що коїться щось непристойне, то одразу висадив би пасажирів та подав на них скаргу. Водночас зазначається, що він був зосереджений на трафіку. До того ж, на човні була ще одна особа, яка затуляла собою від водія Веста і Венсорі. Хай там як, але зіркову пару відтепер внесено компанією в чорний список, і таксі вони більше користуватися не зможуть.

Нагадаємо, з 28-річною Б'янкою Каньє побрався через два місяці після того, як із ним розлучилася матір чотирьох його дітей Кім Кардашян.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Попа не як у Кім: нова дружина Каньє Веста засвітилася в провокаційному "голому" аутфіті

Інсайдер розповів, як Кардашян реагує на оголені витівки нової жінки Веста

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів