Українська правда

"Давайте всіх захейтимо, щоб вони нас на *уй послали": Полякова з матюками відповіла на питання про її подяку Пугачовій і Галкіну в Юрмалі

Тамара Кудрявченко — 10 серпня, 10:45
Давайте всіх захейтимо, щоб вони нас на *уй послали: Полякова з матюками відповіла на питання про її подяку Пугачовій і Галкіну в Юрмалі

Після того, як співачка Оля Полякова на фестивалі Лайми Вайкуле в Юрмалі подякувала зі сцени Аллі Пугачовій і Максиму Галкіну за підтримку України, її зайхетили в мережі за пошук чергових "хороших росіян". 

Блогерка Раміна Есхакзай в інтерв'ю, фрагментом якого поділилася в Instagram, запитала Олю про цей вчинок, мовляв, не варто артистці, яка хоче їхати на Євробачення, дякувати росіянам. 

"Я не ділю людей на хороші чи погані національності, я ділю людей по їх вчинках. Алла Пугачова і Максим Галкін в Росії мали все. Абсолютно! Вони в один день вони зібралися, покинули свою домівку, покинули все, що вони мали і поїхали з країни, щоб не бути разом з режимом, з країною, яка робить велику агресію проти України. Розумієте, ці люди втратили все!.


Вони підтримують Україну, як можуть. І те що ми хейтимо людей за те, як вони підтримують Україну, то ми так з вами підтримки в світі більше не заробимо. Ці люди відмовилися від усього, аби спокійно спати й мати гарну чисту совість", - наголосила Полякова. 

Оля Полякова зла на фото

Полякова емоційно прокоментувала свою подяку Пугачовій і Галкіну

"Скажіть, будь ласка, людина, яка відмовилася від всього в Росії й допомагає Україні, але росіянин за національністю, гірший за корупціонера, який накрав купу мільйонів, вдів вишиванку, живе на Лазурному березі і їздить на Ролл-Ройсі за 500 тисяч євро? Тому ділити людей на хороших і поганих по національності - це дурість. У нас стільки є людей, які реально допомагають багато з першого дня, незалежно від того, як їх хейтять, і скільки є українців, які накрали, повтікали і жирують і знати не хочуть про цю країну. Тому робіть висновки самі", - заявила Оля. 

Співачка вважає, що хейтити всіх росіян - це дурість

Співачка вважає, що хейтити всіх росіян - це дурість

На зауваження Раміни про те, що можна не любить і тих, і тих, Полякова гнівно відповіла: 

"Давайте не любити всіх! Давайте всіх захейтимо, щоб вони нас на х*й послали. Правильно зроблять, бл*ть. Бо за*бали. Бо вони щось роблять, а їм прилітає гівно в пику тільки".  

Нагадаємо, ще торік Оля Полякова розпочала свою боротьбу за право представляти Україну на Євробаченні, в якому їй відмовили через її роботу в Росії після 2014-го року. 

А нещодавно Олю захейтили в мережі за контент з росіянином без чіткої позиції щодо війни. 

Полякова
Останні матеріали
Довго ховала свою темну сторону: Андраде посвітила стегном для українського бренду та розповіла, як змінилася
Селебріті
"Довго ховала свою темну сторону": Андраде посвітила стегном для українського бренду та розповіла, як змінилася
Дружба гобітів - назавжди: Елайджа Вуд та інші зірки Володаря перснів порадували фанів спільними фото
Селебріті
Дружба гобітів - назавжди: Елайджа Вуд та інші зірки "Володаря перснів" порадували фанів спільними фото
Я їх дуже люблю: 53-річний Пономарьов про стосунки з дітьми і плани стати батьком іще
Селебріті
"Я їх дуже люблю": 53-річний Пономарьов про стосунки з дітьми і плани стати батьком іще
Латексне міні, корони і торт у кристалах: Дженнер на рожевій вечірці відгуляла своє 29-річчя з сестрами і Бібер
Селебріті
Латексне міні, корони і торт у кристалах: Дженнер на рожевій вечірці відгуляла своє 29-річчя з сестрами і Бібер
Експрем'єрка Свириденко та директорка ОГТСУ Бойко засвітилися на Вирії в етнолуках. Фото
Селебріті
Експрем'єрка Свириденко та директорка ОГТСУ Бойко засвітилися на Вирії в етнолуках. Фото
Хочу розбачити це: вагітну Гетевей розкритикували через надто низькі джинси та голий живіт. Фото
Селебріті
"Хочу розбачити це": вагітну Гетевей розкритикували через надто низькі джинси та голий живіт. Фото
Салем розчулив теплими обіймами з 11-річною дочкою після тривалої розлуки. Відео
Селебріті
Салем розчулив теплими обіймами з 11-річною дочкою після тривалої розлуки. Відео
Синельников під час родинного відпочинку в Карпатах показався з 8-місячною донею на руках. Фото
Селебріті
Синельников під час родинного відпочинку в Карпатах показався з 8-місячною донею на руках. Фото
Більше матеріалів