Ахеджакова: Я особисто Україну не зраджу!

12.03.2014, 11:15
Tablo ID

У той час, коли чимало російських культурних діячів офіційно підтримали політику Володимира Путіна стосовно України й Криму, актриса Лія Ахеджакова заявила, що не зрадить свою "другу батьківщину".

Разом із цим 75-річна зірка вважає, що, на жаль, "страшна машина запрацювала", і вдіяти нічого вже не можна

Про це вона сказала в інтерв’ю "Радио Свобода".

Ахеджакова народилася в Дніпропетровську і, хоча поїхала звідси ще немовлям, каже, що Україна – "така ж її батьківщина, як Росія". Актриса від самого початку відверто висловлювалася на підтримку Майдану, попри те, що на неї посипалися образи.

 

"Спочатку мене жахали ці образи, але події розвивалися таким чином, що мені краще бути на цьому боці. Нехай ображають, нехай жбурляють у мене каміння, але я особисто Україну не зраджу! Ні під яким виглядом, навіть якщо мене будуть жорстоко ображати та принижувати", - пообіцяла зірка.

Лія Меджидівна була серед 150 осіб, які підписали листа-звернення до українських колег від імені Кіносоюзу. У ньому вони засудили брехливу пропаганду та російську інтервенцію в Україну. Але Ахеджакова вже не вірить, що це якось допоможе.

"Я підписала лише для того, щоби мої колеги на Україні не думали, що я така ж, як і ті, хто займається цією страшною пропагандою. "Люди, ми з вами!" – і все. А вдіяти нічого не можна. Запрацювала страшна машина. Попереду йде пропаганда, за нею іде корисливість та жадібність. За ними – владолюбство та холуйство", - зазначила актриса.

На думку Лії Меджидівни, Росія "скотилася" до того періоду Радянського Союзу, коли треба мовчати, коли на сценах театрів лунають тексти, в яких "закамуфльовано" опозиційний зміст, а боягузи демонстративно йдуть із зали.

"Мені здається, ми нижче скотилися, ніж у ті часи, коли я була свідомою людиною і розуміла, що в таборах гниють найкращі люди, убито поетів, письменників, артистів, режисерів та просто чесних людей. Ми про це дізнавалися і ставали ворогами режиму, причому таємними. Адже не можна було нічого сказати", - поділилася актриса.

Нагадаємо, на думку Ахеджакової, російська влада налякана досвідом Майдану.

Фото з сайту Ruskino.ruПосилання по темі
Коментарі
12.03.2014 23:30
Во все времена опору любой тирании составляли люди, искренне убежденные в праве "царя" на любое злодейство, любое преступление, любую гадость. Так и вчерашнее письмо.
Спасибо Вам, Лия Меджидовна, огромная благодарноть, ведь вы возрождаете веру в людей!
12.03.2014 21:28
Ее поступок напомнил ее роль в фильме "Гараж". Женщина с сильным сердцем и душой. Низкий поклон за ее роли и за ее человеческую позицию.
kitty-65
12.03.2014 19:01
Низкий поклон мужественной женщине и прекрасной актрисе
Всегда обожала Лию, восторгалась ею. Очень рада, что интуиция меня не подвела
Лия - это талантище! Глыба! Несмотря ни на что, Лия была, есть и БУДЕТ! А у карликов век недолог. К тому же, получившему десятки миллионов проклятий!
12.03.2014 16:39
В отличие от комсомолки-коммунистки Матвиенко у Лили есть человеческое достоинство, честь. Моя любимая актриса!!!
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2014, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.