Медведчук і Марченко помінялися місцями

11.11.2007, 17:26
Tablo ID

За день до того, як в ефір вийшло нове шоу Оксани Марченко, його ведуча надала ТаблоIDу кілька коментарів. Так, дружина овіяного демонічним ореолом Медведчука розповіла,  як реагує чоловік на її роботу, хто займається вихованням їхньої доньки, а також чому Путін став їхнім кумом.

Цікаво, що у той час, як сумнозвісний Віктор Медведчук канув в інформаціну Лету, його дружина не сходить з екранів телебачення. При цьому, як стверджує Марченко, чоловік її підтримує: "Адже ми познайомилися, коли я вже була відомою телевізійною ведучою, і Віктор чудово розуміє, що робота - така ж невід'ємна частина мого життя, як і родина".

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко запустила нове зіркове теле-шоу. Праворуч на фото - співачка Олена Свірідова

"Тому ніколи ніяких докорів із приводу того, що я занадто багато часу приділяю телебаченню, я від нього не чула. Навпаки, завжди було повне розуміння і повна підтримка", - каже Оксана ТаблоIDу.

"На відпочинок і сім‘ю у ці дні часу зовсім не залишається - з дітьми і чоловіком бачуся дуже мало. І ніяких скарг, ніяких претензій...," - ділиться мати молодшої дочки Медведчука.

"Зате коли зйомки закінчуються, і настає технологічна перерва... Ви знаєте, іноді потрібно побути трохи на відстані одне від одного, щоб потім по-справжньому оцінити, наскільки дорогі тобі твої близькі", - додає Марченко.

Перебування на відстані від рідних, за зізнанням Марченко, йде їй на користь

До речі, спільній дочці Марченко та Медведчука у травні виповниться вже чотири роки. Діти, до слова, також роблять свій внесок у робочий процес над телешоу мами.

"От нещодавно, наприклад, Дашенька допомагала своєму старшому братикові Богдану виправляти мамині помилки в англійській. Ви, напевне, знаєте, що на нашому шоу працює продюсер з Америки, Стюарт Кроунер (на його рахунку, до речі, перші теле-сезони Ларі Кінга, а також шоу Майкла Дугласа та Одрі Хепберн)", - уточнює Марченко.

"Тож, чекаючи на його приїзд, я вирішила підтягти свою англійську та займалася з викладачем по кілька годин на день. Час від часу Богдан з Дашкою при цьому виявляли наполегливе бажання бути присутніми на уроках і висловлювати свою власну думку щодо маминих успіхів", - ділиться вона з ТаблоІDом.

Схоже, на дітях сказалося те, що обидва вони навчаються у спеціалізованій мовній школі і вважають, що вже хто-хто, а вони на англійській розуміються.

Крім того, Марченко зізналася, що тепер з їхньою дитиною частіше буває чоловік. Якщо раніше Медведчук скаржився на брак часу, то тепер його у нього стало більше. "Він чудовий, турботливий тато. І знаєте, Даша любить з ним бувати навіть більше ніж зі мною!" - додає Оксана. Щоправда, найбільше часу з дівчинкою проводить не тато або мама і навіть не бабуся, а нянька.

Тепер у Медведчука більше часу, і він буває з найменшою донькою Дашею частіше за її маму. Фото журналу "Публичные люди"

"Коли Дашенька була зовсім крихіткою, мені дуже допомагала моя мама. Адже я з роботи не йшла - за три дні до пологів закінчила зніматися для однієї програми "Імена", а за пару тижнів після народження Дашеньки вже працювала в кадрі на зйомках наступної серії циклу", - згадує Марченко.

"Щоб я мала можливість продовжувати зніматися, моя мама цілими днями була з малям: гуляла з нею, годувала, перевдягала. Загалом, стала традиційною такою бабусею, незважаючи на свою і внутрішню, і зовнішню молодість", - каже вона.

Доки Марченко спілкується з зірками, її доньку опікує жінка, з якою вони зріднилися 

"Потім Даша підросла, і ми зважилися взяти няньку, хоча процес цей був, зрозуміло, нелегкий. Все-таки чужа людина... Тепер, звичайно, мені зовсім так не здається. Тепер ми усі поріднилися, і мені навіть важко уявити, що коли-небудь з нашою нянькою нам доведеться розлучитися", - зізнається Марченко.

Окрім того, нагадаємо, що за наявною інформацією, хрещеним батьком дочки Марченко і Медведчука є ніхто інший як російський президент Володимир Путін.

"Знаєте, коли ми думали про те, хто міг би стати хрещеним нашій дитині, ми не керувалися якимись світськими міркуваннями. Адже після того, як дитину тричі занурюють у купіль, священик передає її на руки хрещеному. Це перші руки, які приймають дитину для нового життя", - прокоментувала питання про хрещеного Марченко.

Оксана Марченко розповіла, чому вони з Медвудчуком стали кумами із Путіним

"Таїнство несе у собі глибокий зміст, і саме тому ми думали про істинно віруючу православну людину, якій ми цілком довіряємо, і яка могла б стати для дитини насамперед моральним прикладом. Саме такою людиною в нашому уявленні є хрещений Даші, і це для нас найголовішне", - запевняє половинка Медведчука.

Хоча російські демократи могли б подискувати з подружжям Медведчук-Марченко щодо моральних якостей Володимира Путіна та його "зразковості" для підростаючого покоління.

Фото надані Оксаною Марченко, фото Анни Андрієвської, фото прес-служби СДПУ(о)Коментарі
Донецкий
19.02.2010 18:02
1488 - урод!Это вас надо уничтожать.И не в топках,а в чреве матери!При чём здесь мадам Марченко к массонству и жидовству?Она как раз украинка!А муж...Молодец!Смог подняться в нашей стране!А из за таких как ты,1488,и происходили революции типа 1917 года...
сергій
19.06.2009 22:42
Нічого дивного,що пуця кум - обоє ж кагебісти.А вітя і зараз на ФСБ працює це нікому не секрет.Подивили б ся б куда оксанина любов ділася якби вітя раптом збіднів. Ото було б ШОУ! А так шушара це все.
Елена
23.05.2009 14:04
Если все, что пишут об их счастливой семье правда, то пусть эта правда приумножится! Не знаю, умная она или не очень, в конце концов у всех у нас есть провалы в образовании :) Если они действительно счастливы, пусть это будет надолго. ЧЕГО, конечно ,я никогда не пойму, зачем бросать грудного ребенка, отрывать его от груди и бежать на ТВ? Можно было бы себе позволить пару лет декрета и полноценно самой заботиться о дочери. В конце концов, финансы позволяют.
девушка
20.01.2009 21:59
читаю коменты и удивляюсь.
работала я на ТВ 10 лет, глупее Марченко не видела
все тексты за нее писали
она как говорящяя голова - только читала
красивая - да, но не умная
смотрела на все с высока и говорила, что она - будущяя первая леди Украины
как знать, имея крестного Путина, может, все будет..... наша страна непредсказуемая, а люди в массе своей недалекие..
может, и выберут когда-то Медведчука президентом
не дай Бог....
читач
15.10.2008 11:14
ходили чутки, що кум медведчука не пуцін, а медведєв.

оксана, може скажеш правду?
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.