Цяцьки Симоненка і Мартинюка: скромное обаяние буржуазии

5 червня 2007, 10:00

Якщо каменюка є головною зброєю пролетаріату у боротьбі з буржуазією, то в Україні під обстріл цими справді тупими і важкими предметами першими мають потрапити лідери Компартії.

Судіть самі, головні ідейні противники капіталістів, виявляється, є не останніми буржуями у цій країні.

Наприклад, лідерам Компартії зовсім не чужа любов до тих аксесуарів, якими зазвичай пишаються олігархи. Напевно, в усьому винна розбещена політична тусовка, яка і довела бідних комуністів до рубрики "Бренд" ТаблоIDу.


Почнемо з головного комуністичного лідера. У 2003 році газета "Бізнес" присвятила Петру Симоненку цілу шпальту під назвою "На прохання усіх буржуїв", де розвінчала міф про аскетичне життя вождя українських комуністів.

'Скромное

Скромное обояние буржуазии. Фото з газети "Бізнес"

У приціл фотокамер тоді потрапили годинник, туфлі, костюмчик і об’єкти нерухомості Симоненка.

Годинник Симоненка за 10 тисяч доларів

Так, у 2003-му Петро Миколайович носив годинник швейцарської марки Franck Muller .

Такий механічний годинник моделі Sunset ручної роботи в корпусі з золота 750-ї проби коштує не менше 10 тисяч доларів, писала газета.

Тепер, у 2007-му, на руці у Симоненка ТаблоID побачив дещо скромніший аксесуар.

Годинник Симоненка

Симоненко носить швейцарський годинник Longines вартістю 2300 доларів . Звичайно, це дрібничка у порівнянні з Franck Muller, проте було б наївним думати, що лідер КПУ позбувся старого годинника. Скоріше за все, Симоненко не дуже любить, коли журналісти псують йому нерви своїми публікаціями.

Годинник Симоненко вартістю 2300 доларів

На підтримку цієї версії може служити й історія з дорогими костюмами Симоненка. "Бізнес" писав, що він носить костюми, зшиті на замовлення вартістю від $500 до $1 тис . Враховуючи рівень цін 2003 року, можна припустити, що на таку суму середньостатистична пролетарська сім’я могла б прожити тоді не один місяць.

Марку костюмів, якій надає перевагу Симоненко, газета не уточнює, проте у журналістських колах ходять чутки, що лідер Компартії носить не що-небудь, а комплект від "Brioni" вартістю щонайменше у 5000 "зелених".

Так, одного разу журналісти нібито стали свідками кумедної історії. Прийшовши на інтерв’ю до вождя українських комуністів, вони побачили на спинці стільчика акуратно розвішений піджак, на якому красувалася лейба київської фабрики одягу "Більшовичка". Проте ґудзики піджака Симоненка говорили зовсім про інше – на них було виведено "Brioni"...

Характерна зірочка Mont blanc

Не меншу витонченість Симоненко проявляє і при виборі інших аксесуарів. Доповнити образ буржуя він вирішив окулярами "Mont blanc" . Ця німецька фірма більше відома як виробник елітних письмових приладів. Саме такими користується президент Віктор Ющенко, про що писав ТаблоID .

Окуляри за 340 євро продають зі знижкою за 305

Симоненко ж вирішив не відставати від своїх однопартійців, які надають перевагу буржуйським окулярам , і купив собі "Mont blanc" за 340 євро .

Ще лідер українських комуністів користується буржуйським телефоном "Samsung X820" за 200 баксів .

Телефон коштує 230 доларів

Телефон Симоненка коштує 230 доларів

Але усі ці дрібнички Симоненка майже дорівнюють сумі, яку дозволив витратити на себе його соратник віце-спікер Адам Мартинюк .

Franck Muller на руці у Мартинюка
Мабуть, комуністи вирішили зробити Franck Muller корпоративним годинником, бо Мартинюк носить саме такий.

Годинник Мартинюка схожий на цю модель, тільки у золоті. Ціна його годинника буде вищою

Годинник Мартинюка схожий на цю модель, тільки у золоті. Ціна його годинника буде вищою

Його аксесуар, як і в Симоненка, виблискує золотом і коштує більше 7 тисяч доларів .

Такі суми знову навіюють думки про каменюку? Краще згадайте про зброю часів помаранчевої революції - яйця.

Фото прес-служби президента і Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів