Українська комуністка не гребує "буржуйськими" окулярами за $300

7 лютого 2007, 18:44

Уже більше року TabloID прискіпливо вдивляється у сукні Юлії Тимошенко, туфлі Раїси Богатирьової, пальто Віктора Януковича та піджаки Віктора Ющенка.

Якщо спочатку здавалося, що політики дещо соромилися викриття їхніх інтимних уподобань, то пізніше почали самі розповідати про свої годинники, сукні, прикраси та авто.

Особливо в цьому контексті вирізняється заступник Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька, яка відверто заявляє про те, що скромністю не грішить.


Початок третьої сесії, крім зміни зачіски Валентини Семенюк і оновленого обличчя Раїси Богатирьової, приніс ще одне відкриття – слабкість до гламуру проникла у лави... комуністів!

Фото Анни Андрієвської

Соратниця Петра Симоненка Катерина Самойлик зазвичай з'являється у сесійній залі без окулярів. Але обійтися без них вона не може під час своїх виступів з трибуни.

Виявилося, що окуляри у затятої комуністки не прості, а буржуйські – справжні Dolce&Gabbana.

Самойлик ризикнула одягнути не просто D&G, а ще й унісекс

Колекція, очевидно, не найсвіжіша – знайти їх на офіційному сайті італійського бренду серед останніх пропозицій не вдалося.

Натомість окуляри віднайшлися в інтернет-магазині з розпродажу товарів світових торгових марок.

Так, на сайті abs-sunglasses окуляри комуністки Самойлик представлені у біло-сріблястому кольорі. Зі знижкою їх можна придбати за 199 доларів.

У розпродажу залишився тільки сріблястий варіант

У торговельному центрі "Мандарин-Плаза" TabloID розповіли, що середня ціна на оптичні окуляри від Dolce&Gabbana складає 300 доларів. Максимальна вартість окулярів Dolce&Gabbana тут складає 2100 гривень.

Це звичайна ціна на аксесуари від всесвітньо відомого будинку моди, однак, очевидно, не пролетарська.

У гонитві за брендами Самойлик екстримально модернізувала образ справжнього комуніста. Чи не на золото партії?:)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів