Секрети нової каблучки на пальці Порошенка

16 листопада 2006, 13:16

Не секрет, що в українській політиці не прийнято носити дешеві речі. Якщо годинник – то з турбійоном, якщо каблучка – то Даміані, якщо ручка – то "Монблан", якщо запонки – то з діамантом.

Тому коли у Тимошенко виявили кольє за 300 доларів, багато хто в це не повірив. Але трапляються випадки, коли певні речі дорогі серцю політика не через ціну.

Зі своєю пристрастю до "дрібничок" можновладців минулого тижня TabloID запримітив незвичайну каблучку на пальці у члена "Нашої України" Петра Порошенка. Вона виблискувала під час з'їзду "Нашої України", і в голові думки розподілилися між двома версіями – срібло чи платина?


Але, як виявилося із розмови з Порошенком, каблучку він придбав не від Chopard або Bvlgari. Порошенко її привіз із гори Сінай – гори Мойсея, яка знаходиться в Єгипті.

За словами депутата, він перебував там "з малими дітьми під час літніх канікул". "За 46 годин, поки ми там були, вдалося з'їздити на Сінай – це справді унікальне місце", - сказав Порошенко.

"В одному цьому місці відбулося, можливо, з десяток найбільших Біблейських чудес. Неопалима купина, де кущ згорів і з'явився образ Бога Мойсею, гора Сінай, де Мойсей отримав заповіді на скрижалях, місце, куди янголи перенесли Катерину-мученицю, місце, де Мойсей посохом вибив воду із каменю, місце, де падала манна небесна", - пояснив депутат.

Повертаючись до каблучки, Порошенко розповів, що насправді вона алюмінієва і свідчить про те, що той, хто її носить, доторкнувся до мощів Святої Катерини.

На самій каблучці зображені серце і "Свята Катерина" грецькою. При цьому Порошенко сказав, що каблучка не є його амулетом.

На питання, чи вірить Порошенко у Бога, він відповів: "Я думаю, це дуже особисте... Після смерті мами... смерть привела до Бога".

"Насправді, головне не робити нічого для реклами, краще тоді взагалі нічого не говорити, треба відчувати внутрішню потребу, потребу молитися, знати молитву... Я не люблю, коли цим вихваляються, тому стараюся про це не говорити", - додав Порошенко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів