У Богатирьової сумка "Chanel" за $570

12 липня 2006, 18:40

Регіоналка Раїса Богатирьова носить лише брендові речі. При цьому вона не відрізняється стійкою любов’ю до одної марки одягу чи аксесуарів.

Нещодавно вона дефілювала Верховною Радою з новим портфелем, який так і кричав: "Луї Віттон", а тепер у руках депутатки красується сумка з логотипом "Chanel", який займає пів її площі.

Єдине, чому, здається, не зраджує Богатирьова, так це порядку цін на свої обновки. Попередній "луївітонівський" портфель, як з’ясував ТаблоID, коштував від $700 до1510.


Богатирьова із новою сумкою. Фото Андрієвська

У Богатирьової сумка в стилі початку 90-х: шкіра схожа на клейонку, величезний лаковий
логотип і ручки. Фото Анни Андрієвської

Цього разу сумка "Chanel" обійшлася регіоналці не менше ніж у 570 "зелених".

Цей аксесуар з колекції 2005 року, тому зараз він відсутній на офіційному сайті цієї марки і, зрозуміло, коштує трохи дешевше.

Знайти сумку Богатирьової з лінії під назвою "Cаmbon" вдалося лише на одному з Інтернет-магазинів з продажу одягу та аксесуарів відомих марок.

Фото з сайту NexTag

З цього також можна зробити висновок, що якби Богатирьова купувала свою сумку в офіційному бутіку "Chanel" (а так вона, зрозуміло, і робила), то вона обійшлася б їй у ще більш кругленьку суму.

Втім, вгадувати - справа не вдячна, тому візьмемо сумою у 570 доларів за відлік.

В об’єктив ТаблоID Богатирьова потрапила тоді, коли вся країна, здається спостерігала за триллером, що розгортався у стінах парламенту.

У той час, як у залі Верховної Ради у вівторок відбувалося справжнє побоїще із елементами метання яєць, оглушування мегафонами та відривання ґудзиків, соратниця Януковича виплила в епіцентр подій зі своєю новинкою.

Богатирьова просто сяяла від щастя. Біла сумка із чорним логотипом "Chanel" пасувала до її чорно-білого вбрання.
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів