Мобілки Януковича, Мороза, Томенка, Шкіля, Семенюк...

4 липня 2006, 17:50

Наші політики не припиняють тішити своєю технологічною просуненістю.

У цій сфері вони не відстають від усього прогресивного людства. Їхні мобілки, переповнені різноманітними іграшками і технічними новинками, все більше схожі на міні-комп’ютери.

ТаблоID вже двічі писав про телефони політиків. Перші два рейтинги читайте тут:


"Мобілки Ющенка, Януковича, Луценка, Порошенка, Томенка, Червоненка..."

"Мобілки Волкова, Луценка, Дріжчаного, Рудьковського..."

Цього разу мова піде про мобілки не менш відомих фігур української політики.

Мороз та його Nokia 8800

Мороз та його непролетарська Nokia 8800

Фото Анни Андрієвської

Відкриває рейтинг Nokia 8800 та одразу три політики – лідер соціалістів Олександр Мороз та одразу два "регіонали".

В Артема Щербаня така ж мобілка, як у Януковича-молодшого

В Артема Щербаня така ж мобілка, як у Януковича-молодшого. Фото Анни Андрієвської

Артем Щербань, один з найбільших друзів Януковича-молодшого, та Людмила Кириченко, відома своїм закликом "створювати бригади" під час сепаратистського з’їзду у Сєвєродонецьку.

Та сама Nokia 8800 і Людмила Кириченко. Фото Анни Андрієвської

У цих трьох осіб телефони Nokia 8800 silver. Ця модель виготовляється також з золота або платини. Всередині ж мобілки – стандартний набір: FM-радіо, вбудована фотокамера на 0.5 мегапікселів, WAP, GPRS, BlueTooth.

Nokia 8800silver

До речі, ця марка мобільного телефону, яка коштує від $1000 до 1200, б’є всі рекорди по популярності серед політиків. Крім Мороза, Щербаня та Кириченко, ним користується вже згадуваний Янукович-молодший та губернатор Івано-Франківщини Роман Ткач .

Томенко демонструє свій Qtek 9100

На другому місці опинився фігурант першого рейтингу мобілок політиків Микола Томенко.

Ще нещодавно він демонстрував читачам ТаблоID свою Nokia 9300 вартістю $570 – 620 , а зараз в нього новий комунікатор Qtek 9100 . Ціна такого міні-ПК $610 - $750.

За словами Томенка, телефон йому підібрав син, який слідкує за новинками. Для соратника Тимошенко було важливим, щоб у телефоні зручно читався інтернет.

У Qtek 9100 Томенка є майже все

Цей телефон-комп’ютер має операційну систему Windows Mobile 5.0, Bluetooth, GPRS-модуль, EDGE-модуль, mini-USB, а також MP3-плеєр, диктофон, вбудований мікрофон, фотокамеру, 1,3 Мп, сенсорний екран/стілус, хард-кнопки, клавіатуру, джойстик.

Qtek s110 Шкіля. Фото Анни Андрієвської

Полюбляють комунікатори й інші політики. Соратник Тимошенко Андрій Шкіль та соціалістка Валентина Семенюк користуються Qtek s110 вартістю $540.

Спочатку Семенюк працює на своєму Qtek s110...

... а потім розмовляє по Nokia 6100. Фото Анни Андрієвської

Цей апарат має операційну систему Microsoft Windows Mobile 2003 SE Phone Edition, а також Bluetooth, вбудовану цифрову камеру 1.3 мегапікселів.

Комунікатор Шкіля та Семенюк

За допомогою нього Шкіль та Семенюк можуть знімати фото і відео, набирати тексти та заходити в інтернет.

"Qtek S110 - нова реінкарнація лідера продажів серед комунікаторів - Qtek S100! Тепер у чорно-сріблистому корпусі й вдвічі більше оперативної пам'яті!", - сказано на одному з сайтів з продажу мобільних телефонів.

Ще один телефон, який опинився на столі Семенюк – Nokia 6100 вартістю $150. Про цю розхожу модель також неодноразово писав ТаблоID. Нею, зокрема, користується бізнесмен і соратник Тимошенко Василь Хмельницький.

У Колесникова така ж мобілка, як у Ахметова

У Колесникова така ж мобілка, як у Ахметова. Фото Анни Андрієвської

На четвертому місці опинився друг Рената Ахметова Борис Колесников з такою ж мобілкою, як у самого Ахметова , Motorola RAZR V3 . Її ціна - $300 - 350.

Надтонка

Надтонка Motorola RAZR V3 Колесникова

А це жіночий варіант

У цьому апараті Колесникова розважають поліфонічні мелодії (MP3), WAP, GPRS, Bluetooth, а також вбудована цифрова VGA камера.

У Януковича Nokia 6125

У Януковича Nokia 6125

Майже у спину Ахметову та Колесникову дихає їхній шеф Віктор Янукович зі своєю Nokia 6125 ціною $300 - 375.

Nokia 6125 Януковича

У мобілці головного "регіонала" є MP3-плеєр, FM-радіо, фотокамера 1.3Мп, медіаплеєр (аудіо і відео). Ще Янукович може легко закачувати ігри, мелодії та картинки, а також користуватись мобільним інтернетом (EDGE, WAP, GPRS).

Має апарат і вбудований модем, USB Interface, BlueTooth.

Гламурна Nokia 7370 в руках Богатирьової. Фото Анни Андрієвської

На наступній сходинці рейтингу опинилися одразу дві жінки-політики, які належать до ворожих таборів – "нашоукраїнка" Ксенія Ляпіна та "регіоналка" Раїса Богатирьова.

У Ляпіної Nokia 7370 з тої самої колекції

Фото Анни Андрієвської

Вони, як справжні жінки, обрали Nokia 7370 з гламурної "L'амоur collection". Ціна такого телефону коливається від $277 до $350.

Богатирьова і Ляпіна користуються Nokia 7370

Богатирьова та Ляпіна у своїх телефонах мають вбудовану 1,3-мегапіксельну камеру, MP3, стерео FM-радіо, Bluetooth, EDGE, GPRS.

Samsung D820 Сівковича. Фото Анни Андрієвської

На останньому місці у нинішньому рейтингу ще один "регіонал" Володимир Сівкович і його Samsung D820 ціною $250.00 - $350.00.

Samsung D820

Нічим особливим Сівкович порадувати не зміг. У його мобілці стандартний набір: Bluetooth, WAP, GPRS, USB, факс-модем, MP3, диктофон.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів