Завгосп Ющенка їздить на машині Рудьковського і Джеймса Бонда

26 червня 2006, 18:19

Вгадайте, що спільного між Джеймсом Бондом, соціалістом Миколою Рудьковським та керівником Державного управління справами Ігорем Тарасюком? Правильно, усі троє люблять дорогі шикарні машини. А саме - "Астон Мартін Ванквіш".

Ігор Тарасюк - любитель дорогих машин

Таке авто у 240 тисяч доларів може собі дозволити не кожен українець. Натомість на ньому колись був помічений Рудьковський, а тепер "попався" й завгосп Ющенка.


Тарасюк припаркувався біля "Прем'єр палацу"

Машина Тарасюка

Сталося це одним недільним ранком, коли Ігор Тарасюк катався на своєму "Астон Мартіні" 2005 року випуску по центру Києва, а потім зупинився перед п’ятизірковим готелем "Прем’єр-палац".

Машина в Ігоря Тарасюка – один в один, як у Рудьковського. Та сама модель і навіть колір. Номери авто голови ДУС зареєстровані на ТОВ "Таврійський комбікормовий завод" (Київська область).

Цей завод належить "Миронівському хлібопродукту", який, у свою чергу, належить Тарасюку.

Коротше кажучи, Тарасюк користується автомобілями свого заводу.

"Астон Мартін Ванквіш"
"Я використовую авто, які належать "Миронівському хлібопродукту", деякі з них у мене в оренді: БМВ, Ауді, Мерседес. Майбаха немає:) Улюблена - БМВ Z8", - розповів Ігор Тарасюк якось під час чату на "Українській правді" .

Взагалі у такій любові до дорогих авто Тарасюка нема нічого дивного. Він – один з небагатьох легальних мільйонерів в українській владі. Згідно з офіційною декларацією Ігоря Тарасюка за минулий рік, його статки складають 5,8 мільйонів гривень.

Машина Тарасюка і Рудьковського всередині

Його бізнес – багатоплановий. ЗАТ "Миронівський хлібопродукт" займається і реалізацією природного газу, і виробництвом м'яса птаха. Останній пункт втілився у торгову марку "Наша Ряба".

Ходили чутки, що як тільки Тарасюк став завгоспом Ющенка, він одразу ж організував поставки власної курятини до секретаріату президента. Щоправда, сам голова ДУСі це спростовував.

Рудьковський на "Астон Мартін"

Ще Тарасюк є одним з найближчих соратників президента. Від Ющенка, мабуть, він і перейняв хобі.

"Я люблю їздити автомобілем сам за кермом, і тому найменшу нагоду використовую, щоб покататися", - сказав колись Ігор Тарасюк.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів