Нова Audi TT. Шпигунські фото

24 січня 2006, 18:51

У зарубіжних автомобільних виданнях з'явилися перші шпигунські фотографії повністю нового покоління моделі Audi TT, яке вже практично повністю готове до серійного виробництва.

Зараз прототипи купе і родстера Audi TT проходять завершальні випробування в умовах холодного клімату, а у продажу ці автомобілі з'являться ще до кінця нинішнього року.

Варто відзначити, що новий Audi TT буде дещо більшим за модель-попередницю і одержить новий дизайн кузова. Судячи зі шпигунських фотографій, новинка збереже загальні риси попереднього покоління, але одночасно з цим виглядатиме більш "традиційно".


Комплектуватися нове покоління Audi TT буде лінійкою двигунів, запозичених у VW Golf.

Це будуть дволітрові двигуни як в атмосферній, так і в надувній версіях, а також 250-сильний 3,2-літровий V6, запозичений у VW Golf R32.

Крім того, з часом очікується поява ще і дизельної версії цієї моделі. Нарешті, як і раніше, Audi TT буде доступна як в моноприводній, так і в повноприводній модифікаціях.

Не виключено також, що опісля року-півтора на ринок буде виведена спеціальна "заряджена" версія цієї моделі, яка змогла б скласти конкуренцію майбутньому BMW Z4 M Coupe.

У будь-якому випадку, прем'єра купе Audi TT відбудеться весною на автошоу в Парижі, після чого почнуться і офіційні продажі новинки. Трохи пізніше на ринок вийде однойменний родстер, а версія з кузовом хетчбек – Shooting Brake з'явиться ще пізніше – в другій половині 2007 року

УНІАН

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів