Катерина Ющенко заблищала перлами і діамантами

25 жовтня 2007, 11:33

У Катерини Ющенко прорізалася любов до дорогих прикрас. Перли і діаманти – ось чим виблискує дружина президента на різноманітних благодійних акціях перед фотокамерами.

Коштовний годинник Катерини Ющенко

Свій діамантовий годинник Cartier Катерина Ющенко вдягла на визначну подію – благодійний футбольний матч між українськими та італійськими зірками.

Як вдалося з’ясувати такий самий годинник, як у дружини президента, але в рожевому золоті, в Інтернеті продають за майже 40 тисяч доларів.

Годинник Cartier, щоправда, з рожевого золота, коштує близько 40 тисяч доларів

Як давня шанувальниця французького будинку моди Chanel, Катерина Ющенко не змогла пройти повз намисто з перлів від цього бренду.


Кольє з перлів Chanel

Досить масивне кольє вона продемонструвала під час однієї з прес-конференцій. Таке на Інтернет-аукціоні коштує більше тисячі доларів.

Перли від Chanel обійшлися дружині президента у більше, ніж тисячу доларів

Справедливості заради варто зазначити, що Катерині Ющенко не можна дорікнути у тому, що вона, як більшість українського бомонду, занадто страждає любов’ю на дорогі цяцки.

Проте для того, щоб купити годинник за 40 тисяч доларів (якщо це не був коштовний подарунок), дружині президента довелося розстатися майже з половиною своїх річних доходів.

Адже згідно з офіційною декларацією за 2006 рік, оприлюдненою Віктором Ющенком у березні, прибуток його дружини склав 462 тисяч 178 гривень 10 копійок.

Щоправда гроші на діамантову прикрасу Катерина Ющенко могла взяти зі свого власного рахунку, на якому, згідно з тією ж декларацією за минулий рік, перебувало 1 мільйон 180 тисяч 361 гривень.

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів